Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Для новичков

Degutācija К списку тем

Degutācija
Labdien!
Nekādi netieku skaidrībā- kā jānoformē alkohola degustācija, ko organizē mūsu uzņēmums. Vienārši PPR izrakstīt bez PVN un par summu 0 ?
Varbūt kādam ir bijis šāds gadījums?

Paldies liels, liels jau iepriekš.
Berzina
Berzina 15.04.2015 16:11
6 сообщений на сайте

Ответы (6)

Jūs nodarbojaties ar alkohola pārdošanu ?
Sletla
Sletla 15.04.2015 17:09
13416 сообщений на сайте
Viena no mūsu pamatnodarbēm ir no pašu dārzā augušu augļu rūgstoša dzēriena darīšana. Visas licences mums ir. Gribam veikt degustāciju, lai veicinātu pārdošanu, tik nav īsti skaidrs kā to noformēt.
Berzina
Berzina 15.04.2015 17:15
6 сообщений на сайте
Es pareizi saprotu, ka Jūs degustācijā izmantojiet pašrožoto dzērienu, kurs glabajas noliktavā?
Sletla
Sletla 15.04.2015 17:18
13416 сообщений на сайте
Mēs no nolikatavas dzērienu pārvedam uz savu mazumtirdzniecības vietu un tur veiksim degustāciju.
Berzina
Berzina 15.04.2015 17:21
6 сообщений на сайте
Nu tad vienkākši tos dzērienus norakstst
Sletla
Sletla 15.04.2015 17:27
13416 сообщений на сайте
Vai es pareizi saprotu, ka no pasu iepirktiem produktiem, rikojot degustaciju,lai veicinatu pardosanu, edienu var norakstit izdevumos visu? Nevis uzskaitit kaa reprezentacijas izdevumus ?
Netieku skaidribaa,kaa pareizi butu:( Ja restorans riko ieksejo degustaciju, lai izlemtu,ko ieklaut edienkarte un ko nee, vai to var attiecinas 100% uz saimnieciskajiem izdevumiem? Pec logikas man skiet,ka jaa...
Livucis
Livucis 26.10.2016 18:46
505 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.