Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Eksports un deklarācija К списку тем

Eksports un deklarācija
Ja tiek saņemts avanss un pēc tam preces tiek eksportētas uz 3. pasaules valstīm, kad tas ir jāuzrāda PVN deklarācijā? Visu laiku varēja uzrādīt tad, kad tiek veikta preču piegāde. Tagad VID skaidro, ka jāuzrāda, kad tiek veikts avanss. Likumā nekas konkrēti nav minēts. Kā ir pareizi?
Paldies
Kkkk
Kkkk 21.07.2017 09:59
88 сообщений на сайте

Ответы (6)

Откуда аванс получен?
Tt7
Tt7 21.07.2017 10:13
37863 сообщения на сайте
No fiziskas personas, kas atrodas 3. Pasaules valstīs.
Kkkk
Kkkk 21.07.2017 10:33
88 сообщений на сайте
Ja tiek saņemts avanss un pēc tam preces tiek eksportētas uz 3. pasaules valstīm, kad tas ir jāuzrāda PVN deklarācijā? Visu laiku varēja uzrādīt tad, kad tiek veikta preču piegāde. Tagad VID skaidro, ka jāuzrāda, kad tiek veikts avanss. Likumā nekas konkrēti nav minēts. Kā ir pareizi?
Paldies
Izrādās, ka ne tikai mani moca šīs jautājums
Таня, может продолжишь свой пост с начальным проявлением интереса? Завтра в ВИД, конечно, позвоню. Но нашим форумским аксакалам как то больше доверяю
Klepa
Klepa 14.08.2017 17:33
6768 сообщений на сайте
51,pants

(4) Nodokļa 0 procentu likmi nepiemēro, ja reģistrēts nodokļa maksātājs ir saņēmis avansa maksājumu par nodokļa rēķinā par avansa pieprasījumu norādīto preci vai pakalpojumu, kuram saskaņā ar 43.pantapirmo, otro, trešo, sesto un septīto daļu, 44., 45., 46., 47. un 48.pantupiemērojama nodokļa 0 procentu likme, bet sešu mēnešu laikā no avansa saņemšanas dienas prece nav nosūtīta vai pakalpojuma sniegšana nav uzsākta.
(5) Šā panta ceturto daļu nepiemēro, ja reģistrēts nodokļa maksātājs saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem ir saņēmis avansa maksājumu par tādu preču piegādi, kuru ražošanas (izgatavošanas) tehnoloģiskais process ir ilgāks par sešiem mēnešiem, vai ja avansa maksājuma saņemšanas brīdī preču piegāde vai pakalpojuma sniegšana ir uzsākta

124,pants

(2) Nodokli, kas aprēķināts par avansa maksājumu saskaņā ar šā likuma 51.pantaceturto daļu, norāda tā taksācijas perioda nodokļa deklarācijā, kas seko sešu mēnešu periodam, sākot no avansa saņemšanas dienas.

Это про то, когда с полученного аванса из третьей страны налог платится и декларируется, если экспорта в течении полугода не случилось с момента получения этого аванса.
Tt7
Tt7 14.08.2017 21:48
37863 сообщения на сайте
А ежели экспорт прошёл, то 43 статья и декларирование за период экспорта.
Tt7
Tt7 14.08.2017 21:55
37863 сообщения на сайте
Тань, спасибо огромное! Ведь по началу все так и сделала, получила аванс и сижу жду, когда товар отправят. А когда отправили, чего то сомнения подкатили...вдруг сделку уже с с получения денег надо декларировать. Прав был Мао- кто много читает, тот глупеет!
Klepa
Klepa 15.08.2017 08:25
6768 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.