Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Предпринимательская деятельность, коммерческий закон, сделки. Общественные, бесприбыльные организации, бюджетные учреждения

Revīzijas komisija biedrībai К списку тем

Revīzijas komisija biedrībai
Sveiki! Jautājums par Revīzijas komisiju ja biedrībai nav nepieciešams Zvērināts revidents - ko darīt ja biedrībā ir divi biedri, kas abi ir valdes locekļi - vai šie abi biedri var tikt uzskatīti kā revīzijas komisija vai arī tad vajag zvērinātu revidentu?
Sintijae
Sintijae 01.12.2017 20:16
7 сообщений на сайте

Ответы (4)

Biedrībām nevajag zvērinātu revidentu
Izlasiet Biedrību likumu - tajā ir rakstīts, kas drīkst būt un kas nedrīkst būt par biedrības revidentu.
Man no malas šķiet, ka Jūs šo likumu neesat nemaz lasījusi. Citādi šādus jautājumus neuzdotu.
Aivars007
Aivars007 02.12.2017 12:10
26981 сообщение на сайте
Jautājums bija par revīzijas komisiju - vai tā var sastāvēt no diviem vienīgajiem valdes locekļiem. Par zvērinātu revidentu viss ir skaidrs, ka nav vajadzīgs, ja nav sasniegts apgrozījuma apmērs, kas noteikts likumā.
Sintijae
Sintijae 03.12.2017 19:54
7 сообщений на сайте
Jūs tagad mēģināt pamācīt mani?
Izlasiet taču likumu! Mani mācīt nevajag.
Aivars007
Aivars007 03.12.2017 23:42
26981 сообщение на сайте
Valdes loceklis nevar būt revidents! jo revidents pārbauda valdes darbību (biedrības), revidentu ievēl biedru kopsapulce un viņš ir atbildīgs biedru priekšā par sava atzinuma sniegšanu.
So2001
So2001 08.12.2017 12:00
217 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.