Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Разные неклассифицированные вопросы

Kur meklēt konsultāciju? К списку тем

Kur meklēt konsultāciju?
Vēlos bidināt savu uzņēmumu, visdrīzāk reģistrēties kā fiziska persona - saimnieciskās darbības veicēja, neesmu pārliecināta, kas man būtu izdevīgāk.
Vēlos pirkt dzīvokļus mazpilsētā, pati tos renovēt un tad izīrēt (šobrīd jau ir iegādāti daži dzīvokļi).
Iespējams, nerentablos dzīvokļus pārdot/iemainīt pret citiem.
Vēlētos uzzināt, kāda man būtu izdevīgākā uzņēmējdarbības forma, kādi maksājamie nodokļi, vai ir pieejami kādi atvieglojumi (iespējas reģistēt izdevumus/ nemaksāt nodokli par gūto peļņu, ja visa peļņa tiek reinvestēta nākamajā īpašumā) kādi dokumenti man būtu jakārto?
Pāris gadus doma ir aktīvi pirkt/renovēt un tālāk izīrēt vai pārdot visus līdzekļus ieguldot nākamajā darījumā, tādējadi pirmo gadu mēķis ir pēc iespējas āŕāk uzaudzēt esošo kapitālu nevis gūt peļņu.
Kur lai meklē vienreizēju grāmatveža konsultāciju, kas pastāstītu, kā šīs lietas labāk kārtot un kādi nodokļi/atvieglojumi uz mani attiecas/kādas būtu izdevīgākās nodokļu stratēģijas un iemācītu man pašai to tālāk darīt?
Aryana
Aryana 04.04.2018 12:57
5 сообщений на сайте

Ответы (13)

izlasīju "vēlos biLdināt"
jums jāiet kursos, nevis jābidina kautkas
Kirzaka07
Kirzaka07 04.04.2018 13:08
167 сообщений на сайте
Зачем курсы? Достаточно найти хорошего бухгалтера. У нас здесь таких много
Albina
Albina 04.04.2018 13:09
64595 сообщений на сайте
Es arī sākumā domāju, ka jāiet kursos, bet tad palasīju kursos piedāvāto programmu - darbinieku algu aprēķināšana, inventerizācijas utt. tā vien šķiet, ka pavadītu lielāko daļu laika mācoties lietas, kas uz mani neattiecas un nekad nenoderēs. Šiet, tas vairak noderētu tiešām tiem, kas vēlas strādāt par daudzpusīgu grāmatvedi lietā uzņēmumā vai vismaz apkalpot vairākus mazus, bet vai manā gadījumā būtu vērts iet 4 mēnešu garos kursos?
Aryana
Aryana 04.04.2018 13:46
5 сообщений на сайте
Ar 4 mēnešiem būs stipri par maz.
Un kāpēc Jūs domājat, ka darbinieku algas un inventarizācijas uz Jums neattiecas?
Uce
Uce 04.04.2018 13:50
218 сообщений на сайте
Jo man nav darbinieku, pati tieku ar visu galā
Aryana
Aryana 04.04.2018 13:55
5 сообщений на сайте
Jo man nav darbinieku,
Aryana 04.04.2018 13:55
Pati renovēsiet dzīvokļus??? Ai, kāC malacis! Es gan neprotu ne grīdu ieklāt, ne arī elektrību ievilkt
Andaz
Andaz 04.04.2018 13:59
27892 сообщения на сайте
Если не хотите тратить время на курсы,значит ищите хорошего бухгалтера
Gravchik
Gravchik 04.04.2018 14:07
6083 сообщения на сайте
Лучше регистрировать СИА. С этого года на реинвестированную прибыль налога нет.
Кроме этого saimnieciskās darbības veicēja отвечает всем своим имуществом.
Если бизнес не пойдет, могут забрать за долги не только коммерческое имущество, но и личное.
Maija
Maija 04.04.2018 14:12
28223 сообщения на сайте
Jo man nav darbinieku,
Aryana 04.04.2018 13:55
Pati renovēsiet dzīvokļus??? Ai, kāC malacis! Es gan neprotu ne grīdu ieklāt, ne arī elektrību ievilkt
Andaz 04.04.2018 13:59
Jau vairākus esmu renovējusi pati - gan sienas špaklelējusi/slīpējusi/krāsojusi, gan grīdas un santehniku likusi Ja ko nezinu, man ir kam paprasīt padomu
Aryana
Aryana 04.04.2018 14:32
5 сообщений на сайте
Jo man nav darbinieku,
Aryana 04.04.2018 13:55
Pati renovēsiet dzīvokļus??? Ai, kāC malacis! Es gan neprotu ne grīdu ieklāt, ne arī elektrību ievilkt
Andaz 04.04.2018 13:59
Jau vairākus esmu renovējusi pati - gan sienas špaklelējusi/slīpējusi/krāsojusi, gan grīdas un santehniku likusi Ja ko nezinu, man ir kam paprasīt padomu
Aryana 04.04.2018 14:32
visu remontiem nepieciešamo tehniku cenšos sapirkt pati, daudz jau ir sapirkts.
Aryana
Aryana 04.04.2018 14:33
5 сообщений на сайте
Un jūs, droši vien, uzskatat, ka gramatvedība ir daudz vienkāršāka lieta par dzīvokļa remontu?
Un viena konsultācijā ar visu iespejams tik galā?!

Tad jāprasa, ko šeit dara simti citi grāmatveži, ka arī ar pieredzi, turklāt mazliet lielāku par 4-u mēnešu kursiem, regulari konsultējas un dalās ar informāciju ar sev līdzīgiem?
Mu-maija
Mu-maija 04.04.2018 14:48
15812 сообщений на сайте
Varu nokonsultēt apmaiņā pret tādu pašu vienreizēju konsultāciju par dzīvokļa remontu. Ja vienreizējā konsultācijā iemācīsiet, kā remontēt dzīvokli no A līdz Z (bet tā, lai reģipsis turas vismaz 5 gadus), par manu konsultāciju nebūs nekas jāmaksā.
Insi
Insi 04.04.2018 15:13
352 сообщения на сайте
Varu nokonsultēt apmaiņā pret tādu pašu vienreizēju konsultāciju par dzīvokļa remontu.
Insi 04.04.2018 15:13
Kāpēc tikai konsultāciju, vajag ar visu paraugu - īstu renovāciju un galvenais, lai nav jāmaksā nodokļi.
Japaina
Japaina 04.04.2018 19:48
10269 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.