Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Оформление бухгалтерских и товарных документов, устройства регистрации платежей. Документы, удостоверяющие сделки

Fakturrekins vai PPR К списку тем

Fakturrekins vai PPR
Man tads jautajums - ja par produkciju norekinas ar parskaitijumu vai pirms PPR var rakstit fakturrekinu un pec ta maksat banka? Un PPR izraksta pec tam?
Adelle
Adelle 19.04.2005 14:04
103 сообщения на сайте

Ответы (8)

Ja samaksaats avansaa-avansa F-R, ja izdota prece-PPR.
Ika
Ika 19.04.2005 14:09
131 сообщение на сайте
var, bet rēķinā tad jānorāda, ka tas ir avansa maksājums un PPR pēc tam norādīsiet piezīmēs, ka samaksa notikusi avansā.
Cleo
Cleo 19.04.2005 14:10
19234 сообщения на сайте
Liels paldies!
Adelle
Adelle 19.04.2005 14:13
103 сообщения на сайте
Es labāk nesauktu avansa rēķinu par faktūrrēķinu. Nezinu, no kurienes radies nosaukums fakrūrrēķins, bet, manuprāt, no vārda счет фактура. Izklausās apmēram tā, it kā piegāde jau būtu faktiski notikusi. Varbūt kāds, kurš pārzin grāmatvedību ne tikai krieviski, bet arī no senākiem laikiem, var mani palabot, ja man nav taisnība.

Manuprāt, rēķins jāsauc par rēķinu vai avansa rēķinu. Nav ko te apsaukāt par faktūrām
Ilzex
Ilzex 19.04.2005 14:22
2666 сообщений на сайте
nu es uzskatu, ka ir rēķins, bet rēķinā ir attiecīgi minēts vai nu tas ir rēķins par pakalpojumu vai rēķins par avansu - lietas būtību tas nemaina neatkarīgi no tā kā viņu nosauks/
Cleo
Cleo 19.04.2005 14:29
19234 сообщения на сайте
Nu lieta ir tada - ir z/s, un pie ipasnieka stav PPR un vins ari vinas raksta. Bet pardodot produkciju ir klienti kuri maksa ar parskaitijumu. Lidz sim preces devam un visu pierakstijam tapat, lai velak ipasnieks uzraksta PPR, es saprotu ka tas ir pilnigi nepareizi un ar jauno sezonu gribetos visu izdarit pareizi. Ka pareizak rikoties?
Adelle
Adelle 19.04.2005 14:34
103 сообщения на сайте
Ja jūs vēlaties, lai būtu pareizi, tad tomēr nevajadzētu sūtīt preces bez PPR.

Samaksai bez problēmām varat izrakstīt rēķinu (ja nauda ir no rīta, bet krēsli - vakarā), piegādi noformējot ar PPR un pie speciālajām piezīmēm uzrakstot - apmaksa saskaņā ar rēķinu Nr. XX.
Ilzex
Ilzex 19.04.2005 14:46
2666 сообщений на сайте
Liels paldies!
Adelle
Adelle 19.04.2005 15:09
103 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.