Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).
Налоговый счёт или сводка? К списку тем
Налоговый счёт или сводка?
помогите разобраться в нюансах следующей сделки: у фирмы А заключён договор с фирмой Б(такси) о доставке товара клиентам. клиенты расплачиваются за товар фирмы А с фирмой Б на месте безналичкой через пос-терминал. фирма А фиксирует продажу товара через свой кассовый аппарат в момент передачи товара фирме Б. В конце месяца фирма А выписывает фирме Б сводку об доставке товара(не налоговый счёт), на основании которой фирма Б возвращает фирме А деньги за безналичный расчёт. Проблема: фирма Б просит фирму А выписывать налоговый счёт на поставленный товар, т.к. эти расчёты за товар у них проходят через общий оборотный котёл и отдельно их выделить они не могут. Налоговый счёт решает их проблему со списанием предналога. У нас же возникает проблема дублирования дохода (КСА+счёт) Какой ваш взгляд на такую ситуацию?
Помогите, после полутора лет декрета мозги не очень оперативно работают
Ответы (12)
фирма А фиксирует продажу товара через свой кассовый аппарат в момент передачи товара фирме Б.
-----------
Фигня эта вся ваша схема. Б покупает у А товар и вы должны ей выписать нормальный налоговый счет.
B posrednik v dostavke, ček dostavljajem klientu
фирма А фиксирует продажу товара через свой кассовый аппарат в момент передачи товара фирме Б
Значит фирма А продает товар Б.
клиенты расплачиваются за товар фирмы А с фирмой Б на месте безналичкой через пос-терминал
Фирма Б от своего имени продает товар клиентам. Что вы там воду мутите. Правильно фирма Б налоговый счет просит.
Cпасибо, разобралась сама. Осталась при своём мнении, что налоговый счёт не выписываем. есть нюансы.
Man palika interesanti,kaads
tad.irgala.risinaajums? Kaadas nianses nemineejat piemeeraa?
Interesanti, kāpēc tad firma A izsit preci EKa, ja nesaņem naudu? Kā tad to izsit? Ja firma A izsit čekus par preci un tos firma B atdod klientiem, tad principā firmai B vajadzētu skaidrā naudā iekasēt un atdot firmai A nevis izsist caur savu post terminālu. Turklāt, ja firma B veic starpnieka pakalpojumus, tad par to domāju gribētu arī atlīdzību. Ne jau uz brīvprātības principa taču vadā citas firmas preci, par to neko nesaņemot.
Tirgū.
- Par cik Jums oliņas?
- 10 sant. gabalā, bet iesistās - 6 sant. gabalā.
- Iesitiet, lūdzu, man 20 gab.
Zita - kas to ķīseli savārīja, tas arī lai izstrebj.
(1) Pārdotās preces neviens nenoformē ar kases aparāta čekiem divos dažādos uzņēmumos.
(2) Ja taksometru uzņēmums no klienta saņemto summu vēl fiksē POS terminālā, tas nozīmē, ka visi klienti norēķinās ar kartēm. Jo skaidras naudas darījumus POS terminālā nefiksē.
(3) Taksometru uzņēmumam nav nekāda pamatojuma atskaitīt priekšnodokli par precēm, ja šis uzņēmums preces no uzņēmuma A nav pircis, kā arī nav iekasējis nodokli par preču pārdošanu (čekus taču "izsit" uzņēmums A).
(4) Cleo pareizi raksta - taksometru uzņēmums var atdot Jums starpniecības naudu un papildus iesniegt rēķinu par savu pakalpojumu - par preču piegādi klientam.
(5) Par starpniecībā iekasēto naudu varat prasīt "svodkas", lai zinātu, par kuriem klientiem saņēmāt naudu. Taču šīs "svodkas" var būt tikai kā palīgmateriāls - ar nodokļa rēķinu tām nav absolūti nekāda sakara.
Principā jau neredzu problēmu dotajā gadījumā mēneša beigās izrakstīt kopsavilkuma PVN rēķinu - šādi rīkojas, teiksim NESTE - pērkot degvielu ar NESTE karti tiek izsniegts čeks un mēneša beigās tiek izrakstīts kopsavilkuma rēķins; Dotajā situācijā, kad nauda nododot preci firmai B netiek saņemta varētu arī darījumu nefiksēt kases aparātā, bet izrakstīt kvīti par preču nodošanu (grāmatvedības dokuments par preču pārvietošanu); mēneša beigās rakstam nodokļa rēķinu.
Закрыть
Краткое описание нарушения