Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Сроки подачи декларации К списку тем

Сроки подачи декларации
Входит ли сумма полученного аванса в общую сумму сделок за год для того, чтобы определить частоту подачи декларации? У меня получается, что без авансовой суммы до 35000, а если посчитать аванс, то уже переваливает за 35000 и поэтому надо менять срок подачи декларации с квартала на месяц. Спасибо.
Maliska
Maliska 24.01.2012 10:59
2387 сообщений на сайте

Ответы (6)

Для учета ПВН входит.
Albina
Albina 24.01.2012 11:22
64700 сообщений на сайте
AR PVN apliekamo darījumu vērtība iesniegtajās gada PVN deklarācijās.
Guntagermane
Guntagermane 05.02.2012 10:41
1303 сообщения на сайте
lasu jau kuro reizi un nedalec man - ja summa ir zem 35000.00ls gadā, bet deklarācijas 2011 tika nodotas katru mēnesi, jo bija darījumi ES, kā man tagad šis gads - atkal 1x ceturksnī līdz būs kāds darījums ES. ( janvārī nebija) un bija jāpaziņo vidam līdz tam 31.janvārim???
Sibylla
Sibylla 10.02.2012 16:20
1499 сообщений на сайте
Manuprāt tad jānodod par ceturkšņiem kamēr nebūs darījums ar ES ( pakalpojums vai prece uz ES ). Drošs paliek nedrošs jāpaziņo VID kaut vai tagad ja nav paziņots līdz 31.janvārim.
Ilma
Ilma 10.02.2012 20:15
30495 сообщений на сайте
Vai VIDam arī ir jāpaziņo ja grib mainīt iesniegšanu no ceturkšņa un pusgadu?
Inara_p
Inara_p 23.02.2012 11:31
33 сообщения на сайте
Faktiski neko nevajag ziņot. Ja jūsu dati atbilst pusgada taksācijas periodam, tad VID to jau būs nomainījis.
Aizpagājušogad es vēl centos un ziņoju, jo manai asistentei vienā VID nodaļā pateica, ka, ja netiks iesniegts šis paziņojums, tad būs jāsniedz deklarācijas katru mēnesi. Vienā gadījumā es nolēmu tieši tā arī darīt (t.i. neiesniegt) jo pēc apgrozījuma sanāca, ka būtu jāsniedz reizi ceturksnī, bet bija plānoti Eiropas darījumi jau februārī un man šķita vieglāk turpināt sniegt ikmēneša deklarācijas. Kā jūs domājiet, kas notika - pēc dažām dienām saņēmu VID vēstuli, kur man tika visžēlīgi paziņots, ka taksācijas periods būs ceturksnis. Es, naivā, mēģināju tomēr iesniegt par mēnesi, bet EDSs bija gudrāks un neļāvās
Nākamajā gadā (t.i.pagājušogad) es eksperimentālos nolūkos neiesniedzu paziņojumu ne par vienu klientu. Par dažiem man atsūtīja vēstules, par dažiem nē, bet visos gadījumos NMDS bija informācija par plānotajām deklarācijām, kas faktiski sakrita ar manām prognozēm.
Līdz ar to es šogad vairs netērēju laiku, tikai nesen salīdzināju, vai mani dati "sakrīt" ar NMDS redzamajiem taksācijas periodiem.
Secinājums - šiem paziņojumiem nav NEKĀDAS nozīmes. VID tik un tā periodu norādīs tādu, kā viņiem liksies pareizi.
Vienīgi šogad jāseko, vai netiek pārsniegta 35000 robeža.
Ilzex
Ilzex 23.02.2012 11:49
2676 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.