Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Система электронного декларирования (EDS)

dabas resursu nodoklis К списку тем

dabas resursu nodoklis
Labdien.Man eds pienāca vēstule no vid par neiesniegtu drn deklarāciju par 2013.g.4.cet.Tā kā nekad neesmu sniegusi neko par drn,tad sazvanīju vid.Turkaut kāds pārpratums, bet man ieteica iesniegt šo deklarāciju pa 0.Tadviņi likšot mierā. Mēģināju eds, bet tur nevaru atrast tadu veidlapu.Palīdziet,lūdzu.
Ilzeunpeteris
Ilzeunpeteris 03.03.2014 14:53
29 сообщений на сайте

Ответы (5)

EDS šāda veidlapa ir.
>Jauns
>Grupa >CITI
>V eids > DRN pārskats
Aivareno
Aivareno 03.03.2014 15:11
6641 сообщение на сайте
Jā.Paldies.Tik tālu tiku, tikai tur atveras tāda veidlapa, kura var aizpildīt rekvizītus,lapu skaitu un samaksas datumu, bet nav kur likt tās 0.Vairāk nekas man tur neatveras, varbūt kaut ko daru ne tā?
Ilzeunpeteris
Ilzeunpeteris 03.03.2014 15:16
29 сообщений на сайте
Neko nepildiet,ja nu vienīgi jāaizpilda tās ailes, kur vadītājs un amats tad "spiediet pārbaudīt un saglabāt". Būtu japarādās lentītei ar zīmogu. Ja tāda ir, tad parakstiet ar atslēgas failu un miers mājās.
Aivareno
Aivareno 03.03.2014 15:41
6641 сообщение на сайте
Paldies.
Ilzeunpeteris
Ilzeunpeteris 03.03.2014 15:54
29 сообщений на сайте
Lūdzu.
Aivareno
Aivareno 03.03.2014 15:55
6641 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.