Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Система электронного декларирования (EDS)

Kā pievienot jaunu lietotāju EDS sistēmā К списку тем

Kā pievienot jaunu lietotāju EDS sistēmā
Darbā ir pieņemts jauna darbinieks. Cik saprotu - no sākuma nodou EDS ziņas par jauno pieņemto, lai vi;nu uzliek uz firmu.
Tad ir jāsūta EDS klientu apkalpošanas centram - iesniegumu par informācijas sistēmas lietotāju + pilnvara nodot atskaites?
Un vēl beigās pašiem EDS jāsaliek ķeksīši?
Bison09
Bison09 11.12.2014 14:31
659 сообщений на сайте

Ответы (4)

.
Japaina
Japaina 11.12.2014 14:46
10269 сообщений на сайте
To es jau pārlasīju, bet dažas lietas nesprotu - zvanīju uz info tāruni - tur pateica, ka vajag tikai pinvaru un tad paši pieslēdz jaunu lietotāju (kā norādītajā PDF failā). Bet kā cilvēks pats varēs ieiet pēc tam sistēmā? Es domāju ieejas vārds un sākotnējā parole kur būs?
Bison09
Bison09 11.12.2014 15:24
659 сообщений на сайте
Jaunu lietotāju var pievienot tas, kurš uzņēmumā EDSā reģistrēts kā tiesību pārvaldnieks.
Ja šim jaunajam lietotājam gribat piešķirt tiesības parakstīt un iesniegt dokumentus, kā arī skatīties nodokļu pārskatus, papildus jāiesniedz pilnvara - arī to var iesniegt EDSā - uzņēmuma paraksttiesīgā persona.
Pilnvaras paraugs ir VID mājas lapā. Un tikai tad šis jaunais lietotājs būs "pilnvērtīgs".
Aivars007
Aivars007 11.12.2014 16:01
26981 сообщение на сайте
Bet kā cilvēks pats varēs ieiet pēc tam sistēmā? Es domāju ieejas vārds un sākotnējā parole kur būs?
Bison09 11.12.2014 15:24
Теперь это просто - зайти через Latvija.lvи при смене пароля наверху листа высветится ieejas vārds.
Solik
Solik 12.12.2014 15:13
4622 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.