Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Предпринимательская деятельность, коммерческий закон, сделки. Общественные, бесприбыльные организации, бюджетные учреждения

Daļu apmaksas stāvoklis К списку тем

Daļu apmaksas stāvoklis
Zinu, ka viena daļa grāmatvežu ir arī samērā spēcīgi juridiskajās lietās.
Lūdzu palīdzēt ar padomu par dalībnieku reģistra ailīti " daļu apmaksas stāvoklis"

No UR informācijas tajā " ir jānorāda pamatkapitāla apmaksas datums, ja iesniedz pirmo reģistra nodalījumu. Ja iesniedz jau otro vai trešo nodalījumu vai jau iepriekš ir iesniegts dalībnieku reģistrs, kurā jau ir norādīts daļu apmaksas datums, tad jānorāda - „apmaksāts”. Ja pamatkapitāla apmaksa vēl nav veikta, norāda apmaksas termiņu"

Vai tas nozīmē, ka iesniedzot otro sarakstu - pie pamatkapitāla palielināšanas raksta tikai " apmaksāts" vai tomēr jāliek palielināšanas datums arī " apmaksāts 19.05.2016."

Paldies
Sola
Sola 19.05.2016 16:03
2445 сообщений на сайте

Ответы (1)

Protams jāliek palielināšanas datums.
Bf.lv
Bf.lv 19.05.2016 16:11
287 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.