Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Разные неклассифицированные вопросы

Sia DALĪBNIEKU REĢISTRA NODALĪJUMS К списку тем

Sia DALĪBNIEKU REĢISTRA NODALĪJUMS
Labdien. Ja es gribu nodibināt SIA ar pamatkapitālu 1 eiro un vienu dalībnieku, tad man obligāti jāiesniedz šo nodalījumu ar citiem dokumentiem? Ja obligāti, tad ko rakstīt "Ieraksta kārtas numurs", "Daļu kārtas numuri", "Dalībniekam piederošo daļu skaits", visur 1?
Viktorarvan
Viktorarvan 12.04.2017 02:53
8 сообщений на сайте

Ответы (7)

одЫн
Otkat
Otkat 12.04.2017 12:50
1243 сообщения на сайте
и заверить у нотара аль э-подписью
Otkat
Otkat 12.04.2017 12:51
1243 сообщения на сайте
Ja es gribu nodibināt SIA ar pamatkapitālu 1 eiro un vienu dalībnieku
Viktorarvan 12.04.2017 02:53
Šādi uzņēmumi nevar izņemt dividendes.
Andaz
Andaz 12.04.2017 16:22
27892 сообщения на сайте
Andai nav taisnība
Var
2) Ja sabiedrības pamatkapitāls ir mazāks par šā likuma 185.pantā noteikto, tā katru gadu veido obligāto rezervi, izdarot atskaitījumus vismaz 25 procentu apmērā no pārskata gada peļņas.
(3) Obligāto rezervi, pamatojoties uz dalībnieku sapulces lēmumu, var izmantot:
1) pamatkapitāla palielināšanai;
2) pārskata gada zaudējumu segšanai, ja tie nav segti no iepriekšējā pārskata gada peļņas;
3) iepriekšējā pārskata gada zaudējumu segšanai, ja tie nav segti no pārskata gada peļņas.
(4) Ja sabiedrības pamatkapitāls ir mazāks par šā likuma 185.pantā noteikto, tās valde priekšlikumā par sabiedrības peļņas izlietošanu papildus šā likuma 180.pantatrešajā daļā minētajām ziņām norāda obligātās rezerves veidošanai izdarāmo atskaitījumu apmēru.
(5) Ja sabiedrības pamatkapitāls ir mazāks par šā likuma 185.pantā noteikto, sabiedrība var izmaksāt dividendēs to pārskata gada peļņas daļu, kura paliek pēc atskaitījumiem obligātajā rezervē.
Annaeglite
Annaeglite 12.04.2017 16:47
2041 сообщение на сайте
AnnaEglīte - un ko Jūs taisāties izmaksāt dividendēs no vieneiro pamatkapitāla?
99 centus no peļņas?
Andaz
Andaz 19.04.2017 15:49
27892 сообщения на сайте
Anda es ļoti atvajnojos - varbūt neesmu pareizi saprotu likumu

Bet ja sabiedrībai ir tira peļņa , piemēram, 1000 un 25% no šīs summas ir novirzītas rezerves
Paliek 750
Tad ka ar Komerclikuma teikto"(5) Ja sabiedrības pamatkapitāls ir mazāks par šā likuma 185.pantā noteikto, sabiedrība var izmaksāt dividendēs to pārskata gada peļņas daļu, kura paliek pēc atskaitījumiem obligātajā rezervē."
Annaeglite
Annaeglite 19.04.2017 16:13
2041 сообщение на сайте
Jā Jūs varat 750,- EUR izmaksāt dividendēs.
Ilma
Ilma 19.04.2017 19:37
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.