Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Разные неклассифицированные вопросы

Bankas konta dzēšana К списку тем

Bankas konta dzēšana
Labdien.
Man ir mazkapitāla SIA, kura ir neaktīva, reģistrēta 2019 gadā.
Nav sanācis sākotnējais plāns aktīvi darboties sakarā ar algotu darbu un izskatās ka arī šogad sakarā ar ārkārtas situāciju valstī nemaz nemēģināšu darbotie, vienkārši sakot uzņēmums visu gadu būs neaktīvs.
Viss vēl būtu labi, ja bankas konts neprasītu ēst.
Ir uzņēmuma debetkarte un konts. Kopā mēneša izdevumi par karti un konta apkalpošanu swedbankā ir nedaudz vairāk par 5 EUR.
Gada griezumā tas sanāk 60+ EUR.
Variantu likvidēt uzņēmumu neizskatu, jo noteikti tas man būs vajadzīgs.
Jautājums principā ir tāds, kādi ir varianti? Vai es kaut kā varu to novērst? Varbūt ir kādi līdzīgi gadījumi, kas var pakonsultēt.
Aizvērt bankas kontu, tas laikam ir neiespējami, ja jau uzņēmums ir dzīvs, kaut arī neaktīvs?
Man šie bankas pakalpojumi ir iedzinuši manu pamatkapitālu mīnusos un esmu spiests pat papildināt uzņēmuma kontu no sava privātā ar mērķi "aizdevums", lai segtu konta "mīnusu", kurš rodas.
Cherokeeee
Cherokeeee 25.03.2020 20:30
10 сообщений на сайте

Ответы (9)

Aizvērt bankas kontu jums aizvērs piecu minūšu laikā, ja piezvanīsiet bankai. Problēmas sāksies pēc tam, kad gribēsiet atvērt. Drīz uzņēmumi ar bankas kontiem ss-ā būs dārgāki nekā uzņēmumi, kas ir PVN maksātāji Varianti ir divi - vai nu izmantot bankas pakalpojumus un maksāt vai neizmantot bankas pakalpojumus un nemaksāt.
_susurs_
_susurs_ 25.03.2020 20:36
828 сообщений на сайте
Aizvērt bankas kontu, tas laikam ir neiespējami, ja jau uzņēmums ir dzīvs, kaut arī neaktīvs?
Cherokeeee 25.03.2020 20:30
Tās ir muļķības. Es gan atvēris, gan aizvēris kontu. Ja viss ir godīgi un atklāti, tad man nekādu problēmu nav bijis. Aizvērt un atvērt tagad var internetbankā. Man ir pieredze ar Swedbank, par citām bankām nezināšu stāstīt. Ja zinu ka darbība nenotiks, veru ciet, jo tā ir lētāk. Atvēršana Swedbank ir bezmaksas, ja caur internetbanku. Aizvēršana arī bezmaksas. Vārdu sakot, vajag rīkoties, nevis maksāt naudu bezjēdzīgi. Pati banka to saprot, vismaz manos gadījumos, tas ir uztverts ļoti saprotoši.
Aivareno
Aivareno 25.03.2020 21:35
6641 сообщение на сайте
Ja jūs esat rezidents, tad ļoti ticams, ka bankas kontu pēc tam atvērs normāli.
Maniem klientiem, kam bijusi negatīva pieredze visiem kopīgs tas, ka viņi nav Latvijas pilsoņi (kaut daži ir rezidenti, kas saņem ienākumus no ārvalstīm).

Man prognoze ir tāda, ka tagad, kad Latvija izvairījās no nokļūšanas "pelēkajā sarakstā", bankas kļūs maigākas.
Ilzex
Ilzex 26.03.2020 10:57
2666 сообщений на сайте
ЛУМИНОР отказался повторно открыть фирме счет в мае 2019 года, 3 года фирма спала, но объявился старый клиент, и появилась возможность восстановить работу ! 1 учредитель-резидент. В свое время Фирма платила большие налоги. ЛУМИНОР неделю морочил голову -Завтра, завтра и неожиданный отказ.
Starina
Starina 26.03.2020 13:34
6405 сообщений на сайте
Ok, saprotu ka kontu aizvērt, pēc jūsu teiktā var.
Bet tiešām uzņēmums drīkst būt bez bankas konta mūsdienās? VID pret to neskatīsies greizi un priekš gada pārskata vai tamlīdzīgām lietām nevar pieprasīt?
Cherokeeee
Cherokeeee 26.03.2020 19:56
10 сообщений на сайте
Nav obligāti Jums vajadzīgs konts. Protams, bez tā mūsdienās tikpat kā nevar iztikt. Taču neviens uz Jums neskatīsies greizi.
Aivareno
Aivareno 26.03.2020 20:00
6641 сообщение на сайте
Man vienam bijušajam klientam bija līdzīga situācija. Sākotnēji negribēja uzņēmumu likvidēt, bet saimnieciskā darbība nenotika. Bankas konts tika aizvērts, jo negribējās maksāt tos 60 eur gadā. Pēc kāda laika VID atsūtīja vēstuli, kura bija teikts, ka uzņēmums nevar pastāvēt bez bankas konta un tādēļ, lūdzu, esiet tik laipni un deklarējiet savu ārvalstīs atvērto kontu
Uzņēmums atbildēja, ka bankas konta šobrīd patiešām nav un ja būs, tad mēs noteikti deklarēsim. Ar to viss arī beidzās.
Ilzex
Ilzex 26.03.2020 21:07
2666 сообщений на сайте
Uzņēmums atbildēja, ka bankas konta šobrīd patiešām nav un ja būs, tad mēs noteikti deklarēsim. Ar to viss arī beidzās.
Ilzex 26.03.2020 21:07
Nu jau nesūta arī šādas vēstules, ja vienīgi ārvalstniekiem. Es nekad neesmu saņēmis, un mani klienti arī, kuri aizvēruši kontus.
Aivareno
Aivareno 26.03.2020 21:20
6641 сообщение на сайте
откройте счёт в transferwise и будет Вам счастье

https://ru.vgk.lv/forum/thread/120536-banki-v-es-schet-dlja-sia#p-1202694
Makssoft
Makssoft 27.03.2020 08:49
24083 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.