Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Darījums muitā un PVN deklarācija К списку тем

Darījums muitā un PVN deklarācija
Labdien!
Esmu patiesi apjukusi un nezinu ko ar šo darīt.
Situācija sekojoša. Uzņēmums X no Kazakstānas sūta akmeņogles caur LV uz Poliju uzņēmumam Y- savstarpēji noformē pavadzīmi. Savukārt muitā mūsu uzņēmums A atmuito šo darījumu. Mums ir tik muitas deklarācija. Vid pieprasa šo darījumu atspoguļot PVN deklarācijā, saskaņā ar PVN likuma 45. panta piektās daļu. Vai tas patiesi jādara un kā veikt šos grāmatojumus, lai viss būtu korekti?Kuru no muitas deklarācijas cipariem(kura ailīte) man jādeklarē?

Jau iepriekš paldies!
Binnija
Binnija 14.11.2022 11:08
8 сообщений на сайте

Ответы (7)

фирма LV - кто в схеме, посредник, брокер или получает в собственность товар?
Otkat
Otkat 15.11.2022 12:49
1241 сообщение на сайте
Firma A ir LV pvn maksātājs un pat nezinu kā lai nosauc, muitas deklarācijā ir gan kā deklarētājs un kā importētājs. Pirmo reizi šāds darījums un neko nesaprotu
Binnija
Binnija 15.11.2022 17:05
8 сообщений на сайте
А что значит savstarpēji noformē pavadzīmi. Кто покупатель в invoice?
Otkat
Otkat 15.11.2022 18:32
1241 сообщение на сайте
Polijas uzņēmums ir pircējs un pārdevējs Kazakstānas uzņēmums. Savukārt mēs tikai muitā pie deklarēšanas pārstāvam Polijas uzņēmumu.
Binnija
Binnija 15.11.2022 19:34
8 сообщений на сайте
Похоже, что неправильно оформили документы. В 43 где экспортетес прецес, сумму из инвойса, если нет, тогда из декларации.
Oliy
Oliy 16.11.2022 07:10
980 сообщений на сайте
Bija muitas pārbaude, kas pārbaudīja visus dokumentus, un tā nolēma pārbaudi izbeigt, jo viss ir saskaņā ar 42.muitasprocedūru un varam piemērot PVN 0% likmi, tik esot saskaņā ar PVN likuma 45.panta5. daļu jānodeklarē pvn deklarācijā. Un te nu es nesaprotu- kā man vispār to darījumu grāmatot, zvanot uz vid konsultatīvo telefonu, sniedza atbildi, ka iespējams man esot jāuztaisa pie debitoriem sintētisks konts un pie darījuma noslēguma( 30 dienu laikā, ja iziet no muitas) tam esot jābūt pa nullēm. Bet neko precīzāk nemācēja man pateikt. Šo summu likt arī pie apgrozījuma un tad tas parādīsies arī gada pārskatā? Man ir liela putra galvā un sajūta, ka no grāmatvedības neko nesaprotu vairs....
Binnija
Binnija 16.11.2022 11:29
8 сообщений на сайте
Ну если вы были посредником, не выступали в право собственности товара, не перепродавали его, то точно нельзя указывать в обороте. Вы к этому товару отношение не имеете.
Otkat
Otkat 16.11.2022 15:22
1241 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.