Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Разные неклассифицированные вопросы

Перевод К списку тем

Перевод
Дорогие коллеги.! Помогите пожалуйста.!!! Мне нужен чистый, правильный перевод на латышский текста . Очень срочно! Я , возможно, перевела с неорректными оборотами и т. д. Пожалуйста коллегт, поправьте, если есть ошибки!
Уважаемые соседи!
Я ЗА то, чтобы в 2024 году были произведены
1.работы по замене труб канализации
2. работы по замене труб отопления.
И призываю жильцов НЕ ГОЛОСОВАТЬ ПРОТИВ. Работы по замене труб отопления возможны только в неотопительный сезон. Поэтому, если не сделать это летом, будем ждать год. Зимой столь же остро может встать проблема с отоплением, как сейчас с канализацией
!!!Работы по замене труб канализации также возможно!!! начать одновременно, по утверждению RNA.
Я призываю не ждать реновации, а провести данные работы по двум пунктам в 2024 году. Дом разваливается, ждать больше нет времени

Cienījamie kaimiņi! ES ESMU PAR ražošanu 2024. gadā 1.darbspie kanalizācijas cauruļu nomaiņas 2. darbs pie apkures cauruļu nomaiņas. Un es aicinu iedzīvotājus NEBALSOT PRET. Apkures cauruļu nomaiņas darbi ir iespējami tikai ne-apkures sezonā. Tāpēc, ja mēs to nedarīsim vasarā, mēs gaidīsim vel vienu gadu. Ziemā problēma ar apkuri var būt tikpat aktuāla kā tagad ar kanalizāciju !!!Iespējams arī darbs pie kanalizācijas cauruļu nomaiņas!!! sākt tajā pašā laikā, saskaņā ar RNA d. Aicinu negaidīt renovāciju, bet veikt šo darbu divos punktos 2024.gadā. Māja brūk, vairs nav laika gaidīt
Lanuska
Lanuska 06.04.2024 17:26
15767 сообщений на сайте

Ответы (23)

Kas arī bija jāpierāda - šajā pašreizējā laikā un "valstī" arvien biežāk jebkura sākotnēji visnotaļ sakarīga saruna / lietišķa diskusija tiek pārvērsta (patiesībā - apzināti provocēta) par savstarpējiem tradicionāli nepamatotiem, pat klaji melīgiem un demonstratīvi tendencioziem apvainojumiem (mērķtiecīgi novirzoties līdz pat prastām rupjībām, diemžēl) piesātinātu "deģenerātu komunikāciju". Vismaz personīgi man NAV absolūti nekādas motivācijas "ņemt dalību" taml. glupībās jeb "zvēru / mērkaķu cirkā".

Vēlreiz - paldies par sarunu visiem Normāliem Cilvēkiem!

P.S. Skat.iepr.: Personīgi es NEKO NEKAD neaizmirstu (t.i. - vismaz cenšos un, šķiet, sanāk tīri neslikti).
Vsv.vsv
Vsv.vsv 08.04.2024 13:12
115 сообщений на сайте
interesanti, kuru no mums viņš nosauca par deģenerātu ?
rupjības es šeit redzu tikai vsv.vsv rakstītajos tekstos
vai viņš ir jūrists, kas nesen saņēma diplomu (spriežot pēc viņa piedalīšanas forumā datumiem un viņa komentāriem) ?

šajā tēmā tika apspriests konkrēts jautājums bez liekas teorētiskās serfošanas pa visa likuma pantiem

neteikšu "paldies" par tēmas piesarņošanu un novīrzīšanu no apspriežama jautājuma
Meek
Meek 08.04.2024 14:44
5675 сообщений на сайте
2. Par to, ka "lielāka daļa dzīvokļu īpašnieki ir parastie cilvēki, kuri nemaz nesaprot...", NEVIENĀ no Likumiem nekas nav definēts par / ar šādu "argumentāciju", tostarp arī DzĪL un DzMPL. Tās, diemžēl, ir tikai un vienīgi emocijas BEZ juridiska "seguma" un / vai jebkādas citas "pievienotās vērtības".
Vsv.vsv 08.04.2024 01:21
Civillikuma 1. pants. Ja viena puse nespēj saprast kādās likumiskajās attiecībās stājas, tad otra puse nemaz nedrīkst viņu piespiest to izmantot.
BET - kas ir likuma "gars"? Vai tam "garam" piemīt visas tās / tādas pašas īpašības un kvalitātes, kādas ir Likumam? Ja tomēr piemīt - konkrēti kur tas ir definēts?
Vsv.vsv 08.04.2024 02:25
Vai paražu normas un tiesiskā tradīcija ir kaut kas pilnīgi neiespējams? Labi, Civillikuma 2. panta 2. daļa. Gribam tālāk diskutēt? Civillikuma 4. pants, kas regulē tiesību piemērošanas hierarhiju.
Ant_lv
Ant_lv 08.04.2024 19:36
3502 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.