Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

PVN datums К списку тем

PVN datums
Kāds datums jāraksta PVN deklarācijā par celtniecības darbiem, ja saņemts FR 13.11, kur rakstīts par izpildītiem darbiem saskaņā ar pieņemšanas -nodošanas aktu. Nauda samaksāta 15.11.?
Iesaaceeja
Iesaaceeja 10.12.2004 00:27
161 сообщение на сайте

Ответы (19)

Услуга в строительстве считается оказанной момент подписания акта приемки. Этим же числом должен начисляться/отчисляться ПВН
Komarik
Komarik 10.12.2004 00:31
10159 сообщений на сайте
Vai PVN deklarācijā ailītē "darījuma partnera ar PVn apliekamās personas reģistrācijas nummurs"var rakstīt personas kodu? Man ir zvērināta notāra pakalpojumu kvīts, kur ir PVN.
Iesaaceeja
Iesaaceeja 10.12.2004 00:41
161 сообщение на сайте
PVN1 pārskatā par priekšnodokli ne tikai var, bet vajag rakstīt zv.notāra kvītī norādīto personas kodu, jo zv.notāriem cik es zinu PVN maksātāja numurs ir personas kods bez svītriņas pa vidu. Bet jāatšifrē tikai tādā gadījumā PVN1 pārskatā, ja summa bez PVN ir 100 un vairāk LVL.
Cleo
Cleo 10.12.2004 08:34
19234 сообщения на сайте
Cleo, kā tas ir jāatšifrē? Vārds uzvārds? Man summa maza, ko tad lai es rakstu uzņēmuma nosaukuma vietā, tikai zvērināts notārs, bez vārda?
Iesaaceeja
Iesaaceeja 10.12.2004 09:48
161 сообщение на сайте
Ja pakalpojuma summa ir mazāka par 100 Ls, to nav jāatšifrē, bet jāliek pie "pārējiem darījumiem" bez atšifrējuma.
Martinas
Martinas 10.12.2004 09:52
38532 сообщения на сайте
Tas ir tur kur ir "Par iekšzemē iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem"? Man tur nav nekādi pārējie darījumi. Es uzrādu visus čekus, kvītis un visas PPR.
Iesaaceeja
Iesaaceeja 10.12.2004 10:06
161 сообщение на сайте
Jā, tas ir pielikumā PVN1. Bet tur jāatšifrē tikai darījumi virs 100 Ls (ar nosaukumu un citiem rekvizītiem), bet darījumus < 100 Ls var uzrādīt vienā kopsummā kā "Pārējos", bez atšifrējuma.
Martinas
Martinas 10.12.2004 10:20
38532 сообщения на сайте
Paldies! Beidzot sapratu
Iesaaceeja
Iesaaceeja 10.12.2004 10:31
161 сообщение на сайте
Vai PVN pielikums par kokmateriāliem arī jānodod, ja nav bijuši tādi darījumi?
Iesaaceeja
Iesaaceeja 10.12.2004 10:37
161 сообщение на сайте
Ja nav bijuši darījumi ar kokmateriāliem, tad PVN pielikums par tiem nav jānodod.
Irena22
Irena22 10.12.2004 13:14
42998 сообщений на сайте
nē, ja nav bijuši tajā taksācijas periodā darījumu ar kokmateriāliem, tad NAV jāiesniedz tukšs PVN deklarācijas pielikums.
Cleo
Cleo 10.12.2004 15:03
19234 сообщения на сайте
Ja nav notikušas sarbības ar kokmaterialiem , vienalga deklarācija ir jānodod ar nullītēm
Sarma
Sarma 28.12.2004 22:59
нет сообщений на сайте
Вы имеете в виду приложение? Не надо.
Martinas
Martinas 28.12.2004 23:14
38532 сообщения на сайте
Sarma, vai Jūs varat pamatot ar to ar kādu likuma vai VID norādījumu pantu?

3. Apliekamā persona iesniedz VID šādus PVN deklarācijas pielikumus:

3.1. pārskatu par priekšnodokļa summām, kas iekļautas PVN deklarācijā par attiecīgo taksācijas periodu (turpmāk – pārskats PVN 1);

3.1.1. pārskatu PVN 1 apliekamā persona iesniedz VID vienlaikus ar PVN deklarāciju;

3.1.2. pārskatu PVN 1 iesniedz VID arī tad, ja apliekamā persona taksācijas periodā nav veikusi apliekamus darījumus (pārskata PVN 1 rindās ievelkot svītras);

Atrodiet man norādījumos http://www.vid.gov.lv/5likumi/8Piev/_PVN_apr_metodika.htm

teikumu kurā būtu teikts, ka jāiesniedz PVN deklarācijas pielikums par darījumiem ar kokmateriāliem, ka tas ir jāiesniedz tukšs arī gadījumos, kad nav bijuši darījumi.

6. Visas apliekamās personas, kuras taksācijas periodā piegādājušas, saņēmušas, eksportējušas, importējušas kokmateriālus vai sniegušas (saņēmušas) ar kokmateriāliem saistītus pakalpojumus, likuma “Par pievienotās vērtības nodokli” (turpmāk – likums) 11.pantā noteiktajos termiņos iesniedz VID PVN deklarāciju ar nodokļa aprēķinu, pārskatu PVN 1, pārskatu PVN 2, kā arī ar Ministru kabineta 2001.gada12.jūnija noteikumiem Nr.251 “Kārtība, kādā piemērojams pievienotās vērtības nodoklis darījumos ar kokmateriāliem” apstiprināto PVN deklarācijas pielikumu par kokmateriālu piegādēm un pakalpojumiem darījumos ar kokmateriāliem par taksācijas periodu (turpmāk – PVN deklarācijas pielikums).

7. PVN deklarācijas pielikumu aizpilda saskaņā ar VID “Metodiskajiem norādījumiem par pievienotās vērtības nodokļa aprēķināšanu un uzskaiti grāmatvedībā darījumiem ar kokmateriāliem un PVN deklarācijas pielikuma aizpildīšanu” (apstiprināti ar Valsts ieņēmumu dienesta 2001.gada3.augusta rīkojumu Nr.681 “Par Valsts ieņēmumu dienesta norādījumiem “Metodiskie norādījumi par pievienotās vērtības nodokļa aprēķināšanu un uzskaiti grāmatvedībā darījumiem ar kokmateriāliem un PVN deklarācijas pielikuma aizpildīšanu””).
Cleo
Cleo 29.12.2004 07:51
19234 сообщения на сайте
8. Iekšzemē veiktās kokmateriālu piegādes, iegādes, eksportu, importu un pakalpojumus, kas sniegti (saņemti) darījumos ar kokmateriāliem, uzrāda tikai PVN deklarācijas pielikumā. Minētos darījumus ar kokmateriāliem neuzrāda pārskatā PVN 1 un pārskatā PVN 2. PVN deklarācijā iekļauj tikai PVN deklarācijas pielikuma 14.rindā norādīto aprēķināto nodokļa summu.

Šajos norādījumos nekur nav teikts, tāpat kā par PVN1 pārskatu, kokmateriālu pielikums pie PVN deklarācijas būtu iesniedzams arī tukšs ar svītriņām.

Ja atradīsiet tādu teikumu, tad atzīšu, ka esmu kļūdījusies. Man abi uzņēmumi ir mežizstrādes uzņēmumi, un ir bijuši mēneši, kad nav vispār darījumu ar kokmateriāliem, un neviens VID darbinieks man nav pieprasījis nodot tukšu PVN deklarācijas pielikumu par kokmateriāliem.
Cleo
Cleo 29.12.2004 07:54
19234 сообщения на сайте
Es arī neesmu dzirdējusi lai kādam VID darbinieks būtu pieprasījis nodot tukšu PVN deklarācijas pielikumu par kokmateriāliem.
Irena22
Irena22 29.12.2004 09:02
42998 сообщений на сайте
Tukšu PVN deklarācijas pielikumu par kokmateriāliem nevajag iesniegt.
Natalizz
Natalizz 30.12.2004 22:48
18 сообщений на сайте
Sveiki gramatveži!Vai PVN deklaracijas pielikuma Parskats 1 aile Attaisnojuma dokumenti var paradities maksajuma uzdevums? Manuprat ne, bet, es skatos ieprieksejas gramatvedes parskatu vinai ir tadi gadijumi. jau ieprieks paldies par atsaucibu!
Vascrcacr
Vascrcacr 04.04.2005 11:38
30 сообщений на сайте
Ja priekšnodokli atskaita pēc apmaksas, tad attaisnojuma dokuments bija viņai maksājuma uzdevumus,lai gan es lieku PPR, jo priekšnodokli atskaitu pēc rēķina saņemšanas.
Cleo
Cleo 04.04.2005 12:25
19234 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.