Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Gada pārskats К списку тем

Gada pārskats
Uzdošu dumju jautājumu, bet esiet iecietīgi, lūdzu.

Iepriekšējos gados nodevu bilanci pilnu, t.i., veidlapu, visas rindas, kur bija arī tukšās.

Ja nedrīkst nodot bilanci ar tukšām rindām, tad numerāciju rindām neliek? Piemēram, rezervēm nav jaraksta a), b) utt.?

Tapat arī ar PZ aprēķinu. Ja raksta tikai nepieciešamās rindas, tas ailes "Nr.p.k." nav? Un "rindas kods" arī nav? Vai to jaatstāj, bet tad tas neiet pēc kārtas. Nevaru saprast.
Pupedis
Pupedis 10.03.2005 12:42
289 сообщений на сайте

Ответы (4)

Еще пока никому не возвращали отчеты, сданные на купленных бланках. Посмотрите в законе о годовых отчетах, там были даны схемы составления баланса и расчета прибыли и убытков, может, тогда будет понятнее.

http://www.vid.gov.lv/user/show.asp?ID=739&CId=65
Irena22
Irena22 10.03.2005 12:51
42998 сообщений на сайте
Man ir skaidrs par gada pārskatu sastādīšanu. Ma radās tehniskas dabas jautājums: vai, piemēram, PZ aprēķina paliek aile "rindas kods".

Tomēr datorā taisīt veidlapas ir ērtāk (vai arī tās paņemt no vgk).:)
Pupedis
Pupedis 10.03.2005 12:54
289 сообщений на сайте
Ja kādam "rindas kods" patīk un sniedz kādu lietderīgu informāciju,tad tāds nav aizliegts Bet to neprasa ne likums par gada pārskatiem, ne LGS1.
Ilzex
Ilzex 10.03.2005 13:00
2676 сообщений на сайте
Paldies.:)
Pupedis
Pupedis 10.03.2005 13:45
289 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.