Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

IK soc nodoklis К списку тем

IK soc nodoklis
Esmu IK . Ja pareizi saprotu, tad IK maksā katru mēnesi soc nodokli kā minimums no 110,00Ls, neatkarīgi no tā kādi ir ieņēmumi. Bet ko dara tādā gadījumā, ja šomēnes ir zaudējumi?Vai ari tad ir jāmaksā soc.nodoklis Kāda veida(formas) atskaites man ir jānodod? Vai kaut kur ir kāds paraugs?Vai vienkārši jāparskaita uz soc nod.kontu
Askride
Askride 20.03.2005 20:43
70 сообщений на сайте

Ответы (2)

Платить нужно, если разница между доходами и расходами больше 110 лат.

http://www.vid.gov.lv/5likumi/6Soc/_Pasnodarb_metodika.htm

Бланк отчета есть здесь на сайте

Ziņojums par pašnodarbinātā vai iekšzemes darba ņēmēja pie darba devēja  ārvalstnieka, vai ārvalstu darba ņēmēja pie darba devēja  ārvalstnieka valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām
Albina
Albina 20.03.2005 21:05
64703 сообщения на сайте
I.K soc.nodoklimaksa tikai tad ja pelna menesi ir 110,00Ls,vai vairak,pimeram ienemumi 250,bet izdevumi 50,00 pelna sanak 200,00 soc. ir jamaksa,bet ja izdevumi butu 200,00 tad pelna sanak 50,00 soc.navjamaksa.Reizi ceturksni jasniedz VID soc. atskate pasnodarbinatam un atskaite par izlietotam stingras uzskaites kvitim tas ir ari viss.
Skubis
Skubis 20.03.2005 22:45
47 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.