Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

DRN gada atskaite К списку тем

DRN gada atskaite
Labdien!

Bijām pārsnieguši iepakojumu 300 kg, piereģistrējāmies kā iepakotājs, man teica, ka ir jānodod kaut kāda atskaite līdz 2. maijam, tikai nepateica kāda un kam (rajona VID? droši vien). Varbūt kāds zin kas par atskaiti un kur var dabūt?
Labameitene
Labameitene 22.04.2005 10:44
433 сообщения на сайте

Ответы (2)

Atskaite ir par Izlietotā iepakojuma savākšanas un resursu atgūšanas apjomiem, tā jānodod Rīgā Rūpniecības ielā 21 vai 23,netaceros numuru, bet tai mājai nevar garām paiet,205 kabinetā. Veidlapa ir tepat sadaļā veidlapas, bet ja jums nav savākts un pārstrādāts iepakojums, tad jāskatās, ja tas ir koks vai papīrs, tiem vēl var paspēt uzrakstīt aktus par sadedzināšanu. Sliktāk ar plastmasu, jo tai jābūt pārstrādātai 12 % apmērā no iepakojuma. Par nepārstrādāto līdz 20.julijamjāsamaksā, jāiekļauj DRN atskaitē par 2.ceturksni 3-kāršā nodokļa summa jāparāda UIN deklarācijā 19.rindā, jāpalielina apliekamais ienākums.
Iii
Iii 22.04.2005 11:02
62 сообщения на сайте
Aktu par koka sadedzināšanu es uztrakstīšu, bet plastmasa mums nav pārstrādāta.

DRN 2005. gada 2.cet.atskaitē viņa jāuzrāda? Tad man tūlīt jāaprēķina 3-kāršā summa un jāieliek 2004. gada UIN deklarācijā 19. rindā? Jāiegrāmato 2004. gadā? Kādi konti?
Labameitene
Labameitene 22.04.2005 11:12
433 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.