Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Naudas plūsmas pārskats К списку тем

Naudas plūsmas pārskats
Varbut te ir kads, kas var palidzet ar Naudas plūsmas aizpildīšanu, varu nosutīt visus izejas datus. Parskata gada ir pirkti PL un izslegti PL, esmu sapinusies, un izeju vairs neredzu...

Atlidzibu par palidzibu apsolu
Ilzeal
Ilzeal 22.04.2005 11:57
5 сообщений на сайте

Ответы (6)

Ilzealksne Viss loti vienkarsi. Kad es tikai saku taisit Naudas plusmu, es pie si jautajuma piegaju no matimatikas puses. Respektivi, mums plusojot klat pie pelnas un nemot nost no tas jadabu 26 konta grupas izmainas.(1,2,3,4,5-grupas konti) Tatad, 1(grupas konti)+2=3+4+5. No sejien, 2=3+4+5-1; 26(grupas konti)=3+4+5-1-parejie 2-grupas konti. Un tad kad jums atbilde sakritis, atliks tikai salikt ciparus taja atskaite. Varbut uzreiz izskatas jocigi, bet man tas loti palidz.
Alek
Alek 22.04.2005 12:28
444 сообщения на сайте
Alek:

ehh, lieku kaa gribu, nesanak :/ Varbut varu Tev aizsutit apskatities, kapec nesanak
Ilzeal
Ilzeal 22.04.2005 13:36
5 сообщений на сайте
nu ok, saliekot pec Tavas formulas, man beidzot sanaca kaa vajag, bet tad kuru skaitli, kur man jaliek taja parskataa :-?
Ilzeal
Ilzeal 23.04.2005 00:10
5 сообщений на сайте
Diezzin, vai šādu pārskatu kāds nopietns inpektors VIDā pieņems?

Tā nav naudas plūsma, bet bilances posteņu transformācija.
Mu-maija
Mu-maija 23.04.2005 17:33
15863 сообщения на сайте
nu tur jau taa lieta, ka saliekot skaitljus normala naudas plusmas parskata man gala rezultats nu nekadigi nesanak, kur es kljudos, kas to lai zin...
Ilzeal
Ilzeal 23.04.2005 23:26
5 сообщений на сайте
nu taa, paldies visiem pec tieshas metodes viss sanaca
Ilzeal
Ilzeal 24.04.2005 01:12
5 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.