Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Skaidrās naudas deklarācija К списку тем

Skaidrās naudas deklarācija
Gribētos uzzināt Jūsu viedokli šādā situācijā.

Juridiska persona pārdod pamatlīdzekli privātpersonai par summu virs 4000 Ls. Privārtpersona šo summu iesniedz firmas kasē. Tātad man jādeklarē šis darījums un jāmaksā soda nauda 10% par visu summu ("Likums par nodokļiem un nodevām" 30.panta2.daļa)? Varbūt ir kādas izmaiņas ko esmu palaidusi garām.
Zicits
Zicits 14.08.2002 10:44
127 сообщений на сайте

Ответы (3)

Прочтите Закон о налогах и пошлинах. Обратите внимание на слова "Юридические лица" и "физические лица". Почитайте наш форум. Уже были ответы на подобный вопрос
Het
Het 14.08.2002 18:04
нет сообщений на сайте
Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumu Nr. 329 "Skaidrā naudā veikto darījumu deklarēšanas noteikumi" p.2 2. nosaka

"Juridiskās personas vai ar līgumu saistītas šādu personu grupas (turpmāk — darījuma dalībnieki) deklarē visus mēneša laikā savstarpēji skaidrā naudā veiktos darījumus (neatkarīgi no tā, vai darījums notiek, veicot vienu operāciju vai vairākas operācijas), kuru summa pārsniedz 1000 latu."

Tātād, jādeklarē darījumus tikai tad, kad abas puses ir juridiskās personas. Vienkaršāk jau nevar būt.
Vgk_redaktors
Vgk_redaktors 14.08.2002 18:48
2608 сообщений на сайте
Paldies. Taisni tas jau arī mani mulsināja, ka darījums ar fizisku personu, bet summa..
Zicits
Zicits 15.08.2002 17:44
127 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.