Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

В ВИДе не приняли отчёт. К списку тем

В ВИДе не приняли отчёт.
Решила по всем правилам оформить увольнение работника, т.к. выплата зарплаты+компенсации естесственно не совпалдала с выплатами прочим сотрудникам, написала отдельный Ziņojums par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām...

В центральной сказали не умничать, вписать в следующем месяце в общий отчёт. Курьер принёс назад перечеркнутый бланк. Как это понимать?
Ok
Ok 01.06.2005 15:49
нет сообщений на сайте

Ответы (44)

контроль ходит:)))
Ushla
Ushla 01.06.2005 16:24
1455 сообщений на сайте
un ja teiksim 20.maijā aprēķināja algu un kompensāciju, ieturēja IIN un soc.iemaksasun pārskaitīja tās budžetā 20.maijā un izmaksāja atbrīvotajam darbiniekam 20.maijā aprēķinu, tad jūnijā sniedzot atskaiti par maiju viņu jāuzrāda un arī IIN būs no algām par aprīli (kas ieturēts maijā) un arī no atbrīvotā darbinieka IIN ieturētais maijā par maija algu un kompensāciju. Vai tad nē?

No diskusijām forumā es sapratu, ka IIn uzrāda par tajā mēnesī ieturēto, pārējiem darbiniekiem aprīļa algas izmaksāja maijā un maijā arī ieturēja IIN, bet atbrīvotajam darbiniekam arī par maiju izmaksāja maijā un ieturēja IIN maijā, tad šim nodoklim jāparādās maija atskaitē.
Cleo
Cleo 01.06.2005 16:29
19234 сообщения на сайте
Всё хорошо, но в этом случае мы попадаем на штрафные санкции, т.к. налог реально удержим и перечислим только 31-го (в моём случае), а нам задолженность по нему пришьют уже с 15-го. Абыдно!
Ok
Ok 01.06.2005 16:32
нет сообщений на сайте
не смешивайте ПЕРЕЧИСЛИМ и СДАДИМ отчет!

перечислить вы можете за год вперед:)))
Ushla
Ushla 01.06.2005 16:36
1455 сообщений на сайте
Сдаём отчёт с указанием даты выплаты 15-ое, там вся сумма, вкл. выплаты при увольнении, которые реально должны перечислять 31-го. Но ВИД на основании этого отчёта задолженность нам повесит с 15-го, это же не логично! Должен быть где-то выход!!!
Ok
Ok 01.06.2005 16:40
нет сообщений на сайте
14. Darba devēja ziņojums iesniedzams atsevišķi:

14.1. par darba ņēmējiem, kuri ir apdrošināmi atbilstoši visiem valsts sociālās apdrošināšanas veidiem;

14.2. par darba ņēmējiem, kuri ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai, invaliditātes apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai un sociālajai apdrošināšanai pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām (darba ņēmēji, kuri ir I vai II grupas invalīdi, izdienas pensijas saņēmēji vai III grupas invalīdi – valsts speciālās pensijas saņēmēji);

14.3. par darba ņēmējiem, kuri ir pakļauti valsts pensiju apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai un sociālajai apdrošināšanai pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām (darba ņēmēji, kuri ir sasnieguši vecumu, kas dod tiesības saņemt valsts vecuma pensiju; darba ņēmēji, kuriem ir piešķirta vecuma pensija ar atvieglotiem noteikumiem);

14.4. par personām, no kuru darba ienākumiem ieturēts iedzīvotāju ienākuma nodoklis, pamatojoties uz iepriekšējām darba vai dienesta attiecībām.

(2002.gada 24.septembraMK noteikumu nr.433 redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar MK 14.09.2004. noteikumiem nr.790)

Es saprotu, ka par atbrīvoto darbinieku taisa atsevišķu soc.ziņojumu, kur arī ieliek datumu tad to, kurā izmaksāts.
Cleo
Cleo 01.06.2005 16:49
19234 сообщения на сайте
Un tur uzrādam tikai ieturēto IIN, vai aprēķināto algu par maiju un attiecīgo soc.apdrošināsanu arī, nerakstot tās summas kopejā paziņojumā?
Ok
Ok 01.06.2005 16:54
нет сообщений на сайте
man arī tas jautājums radās, es jau laikam rakstītu tur visu kas saistīts ar viņu gan aprīļa un maija algu un kompensāciju, gan soc.iemaksaspar maiju un ieturēto IIN no aprīļa algas un maija.
Cleo
Cleo 01.06.2005 16:59
19234 сообщения на сайте
Nu vot tieši to es izdarīju aprīli pie cita darbinieka atbrīvošanas, un to atskaiti man atgrieza atpakaļ, tāpēc es šo jautājumu pacelu.
Ok
Ok 01.06.2005 17:01
нет сообщений на сайте
Ok, un kā VIDs to formulēja, kā tad jādara?
Cleo
Cleo 01.06.2005 17:13
19234 сообщения на сайте
VIDā bija kurjers, tāpēc normālo paskaidrojumu man nav un tādēļ izlēmu pakonsultēīes te forumā. Divos vārdos teica - rakstiet tos kopējā paziņojuma, navajag neko atdalīt atsevišķi. Bet tās taču nav pareizi!!!
Ok
Ok 01.06.2005 17:16
нет сообщений на сайте
Ok, es gan Jūsu vietā pati aizietu ar izkopētu tekstu no Soc.iemaksumetodikas 14. Darba devēja ziņojums iesniedzams atsevišķi:14.4. par personām, no kuru darba ienākumiem ieturēts iedzīvotāju ienākuma nodoklis, pamatojoties uz iepriekšējām darba vai dienesta attiecībām.

un pajautātu kā tad ir jāsaprot šis punkts.
Cleo
Cleo 01.06.2005 17:23
19234 сообщения на сайте
Вот люблю я Cleo, у нее на все сразу буква закона. Молодец:)
Lanuska
Lanuska 02.06.2005 09:52
15767 сообщений на сайте
Клео-чка! ну вот- еще один любитель тебя:))) конкуренция:)
Uzzi
Uzzi 02.06.2005 09:58
нет сообщений на сайте
menja eto daže smušajet, ja kak to neprivikla što menja ljubjat
Cleo
Cleo 02.06.2005 09:59
19234 сообщения на сайте
ах ты кокетка!!!:)))))
Uzzi
Uzzi 02.06.2005 10:00
нет сообщений на сайте
Клео, пора привыкать
Albina
Albina 02.06.2005 10:18
64703 сообщения на сайте
Cleo, спасибо за участие

Видимо попрусь в этот раз в вид сама, об успехах или неуспехах обещаю доложить
Ok
Ok 02.06.2005 10:32
нет сообщений на сайте
man šomēnes tieši tāds gadījums.30.maijā atbrīvoju, ieturēju, samaksāju valstij un atskaitē sniegšu kopā .Cerams , ka atpakaļ nemetīs.Vismaz mans Zalktis visus algu sarakstus, kas aprēķināti maijā tos saliek vienā atskaitē un īpaši negudro.Esdomāju , ka tas likuma pants attiecas uz to gadījumu, kad alga aprēķināta maijā, bet ienākuma nodoklis samaksāts jūnijā!
Aivareno
Aivareno 02.06.2005 23:28
6641 сообщение на сайте
Jo iepriekšējās darba atiecības ir pagājušajā mēnesī, nevis šajā.
Aivareno
Aivareno 02.06.2005 23:29
6641 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.