Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Pilnvara-nav uzņēmuma darbinieks К списку тем

Pilnvara-nav uzņēmuma darbinieks
Labdien,

Varbūt kādam ir kāds padoms? Man bija tematiskā pārbaude un viņi atrada , ka uz telefona rēķiniem ir uzņēmuma nosaukums un zem tā cilvēka vārds , kurš nestrādā uzņēmumā, bet noslēdza līgumu firmas vārdā.

Situācija bija tāda- mēs šim cilvēkam izsniedzām pilnvaru, lai viņš uzņēmuma vārdā noslēdz līgumu ar TELE2.

Beidzās tematiskā pārbaude un viņi man šodien zvanīja, lai uzrakstu paskaidrojumu, kas tas par cilvēku. Atbildēt viņa man nevarēja, teica ka paskaidros, bet uzskata ka tas ir nepareizi kad kāds cits uzņēmuma vārdā noslēdz līgumu. Es domāju ka tā var. Kā Jūs domājiet?
Ilzer
Ilzer 09.08.2005 09:45
321 сообщение на сайте

Ответы (19)

Atbildēt viņa nevarēja- domāju atbildi uz manu jautājumu, ko uzdevu. Viņa man nevarēja pasaidrot kāpēc tā nedrīkst darīt.
Ilzer
Ilzer 09.08.2005 09:47
321 сообщение на сайте
Manā praksē bija gadījums, ka SIA, kurā ilgāku laiku netika veikta nekāda saimnieciskā darbība un nebija neviena algota darbinieka un tika nodotas tikai tukšas ikmēneša atskaites tika "uzbraukts" no VID-a puses, ka arī par tukšas atskaites parakstīšanu ir jāmaksā alga.......

tādejādi var secināt, ka nealgota persona nedrīkst veikt nevienu darbību
Jaane
Jaane 09.08.2005 10:10
63 сообщения на сайте
Paskaidrojiet, ka tas ir Jūsu brālis-svainis-mīļākais, kuram Jūs uzticaties un viņš dara to labprātīgi.

Citreiz kāds muļķīgs arguments arī palīdz.
Mu-maija
Mu-maija 09.08.2005 11:24
15863 сообщения на сайте
Mu-maija

manai vecmaminai pieder laukos zeme un vinai ir 85 gadi, bet zemnieku saimniecibu vada mammas bralis.

Tad nu luk, publisks FUIJ - DOBELES VID, jo vini atnaca un pateica, ka vinsh ir algota persona, jo nes uz VID atskaites un bija jaraksta gan atskaites, gan jasamaksa sods!
Sindija
Sindija 16.08.2005 11:21
988 сообщений на сайте
Diemzhel - tas, ka vecmamina ir vecs cilveks un pati atskaites nevareja aiznest- tas vinus neintereseja!!!
Sindija
Sindija 16.08.2005 11:22
988 сообщений на сайте
У нас еще много всякого абсурда.
Irena22
Irena22 16.08.2005 12:24
42998 сообщений на сайте
Конечно, все понимают, что бред. Но работникам ВИДа нужно показать, что работают, вот и штрафуют, а нам лень отписываться в вышестоящие инстанции, не говоря, уж о судах.

Легче шраф заплатить, чем напрягаться по пустякам, если бы мы были бы категоричнее может и ВИД работал по-другому?
Natta
Natta 16.08.2005 13:38
619 сообщений на сайте
manai vecmaminai pieder laukos zeme un vinai ir 85 gadi, bet zemnieku saimniecibu vada mammas bralis.

Если она не может отнести отчеты в СГД, то как может руководить целым хозяйством? А если там фактически распоряжается брат, то он должен за труды получать зарплату. Это он дома брат, а на работе - обычный работник.

У меня тоже начальник - брат. Но это не значит, что я работаю бесплатно. Даже напротив, деру деньги за все что можно.

Свой резон в рассуждениях СГД тоже есть.
Maija
Maija 16.08.2005 17:03
28223 сообщения на сайте
Редактор, а нельзя ли в смайлики добавить две ладошки?;)
Ushla
Ushla 16.08.2005 17:06
1455 сообщений на сайте
Maija,

tika nodibinata zemnieku saimnieciba, bet, lai vinu likvidetu bija lielakas izmakas, tad nolema - sniegt tukshas atskaites!

Ta ka sniedz tukshas atskaites, tad tas bija ari darbs!

Man tas liekas stulbums!
Sindija
Sindija 17.08.2005 14:50
988 сообщений на сайте
Ta zemnieku saimnieciba bija nodibinata 90 gados, kad vel kaut kas nac un tad, ja vecmamma parakstija dokumentu- ka ari tagad, kad sniedza tas tukshas atskaites!
Sindija
Sindija 17.08.2005 14:51
988 сообщений на сайте
А какая разница, пустые или полные. Вы за спасибо будете дяде с улицы отчеты заполнять и носить за него в налоговую?

Не будете. Любой труд должен оплачиваться.
Maija
Maija 17.08.2005 14:53
28223 сообщения на сайте
Maija,

sakiet ludzu no ka tad, lai maksa tie uznemumi, ja nekas nenotiek?

Te ir stulba situacija, jo VID darbu partraukt - uzraksta iesniegumu utt., tad nevar realizet savus produkcijas parpalikumus.

Savukart, ja sniedz atskaites pa to laiku, kad uznemuma nav neviena - t.i. ir tikai ta ipashnieks, tad jamaksa.
Sindija
Sindija 17.08.2005 14:54
988 сообщений на сайте
Es saprotu, ka jebkush darbs ir jaapmaksa un tam ir cena, bet...

sakiet, ja Jus nodibinat uznemumu un tagad pilniba nav naudas - ko darisiet? No ka maksasiet?

Prece ir un ta ir jarealize, bet nododot uz realizaciju - samaksa ienaks pec menshiem?
Sindija
Sindija 17.08.2005 14:55
988 сообщений на сайте
sakiet ludzu no ka tad, lai maksa tie uznemumi, ja nekas nenotiek?

Если не с чего платить, то надо закрываться. А если есть хотя бы "сторож", который присматривает за фирмой, то он уже имеет право на зарплату.

К тому же доводить фирму до того, что нечем платить, не положено. Основной капитал для того и вносится, чтобы была некоторая страховка на непредвиденные случаи. А не для того, чтобы снять деньги на следующий день, а потом работать в хронических убытках.
Maija
Maija 17.08.2005 14:57
28223 сообщения на сайте
Maija,

man patik Jusu pieeja, bet ne vienmer ta sanak!

Lai Jums izdodas savu firmu vadit tikai ar pelnu!
Sindija
Sindija 17.08.2005 15:23
988 сообщений на сайте
Синдия, но цель любого бизнеса - это получение прибыли. Вы согласны? Бывают, конечно, всякие форс-мажоры, но фирма, в том числе и крестьянское хозяйство, постоянно сидящая в убытках и тем не менее не закрывающаяся, вызывает естественное подозрение, что тут скрывают доходы.
Martinas
Martinas 17.08.2005 23:33
38532 сообщения на сайте
VID lika man uzrakstīt paskaidrojumu un pateica, ka tā nedrīkst, jo cilvēks ir strādājis. Uzlika sodu 20LVL (tajos 20LVL šis pārkāpums vēl viena neparakstīta pavadzīme).
Ilzer
Ilzer 19.08.2005 09:45
321 сообщение на сайте
Ja VID amatpersona izdos nelabvēlīgo administratīvo aktu (par soda naudas uzlikšanu), tai obligāti ir jāatsaucas uz likumiem (sk. APL 11.pants).

Turklāt, administratīvais akts nav spēkā, ja rakstveidā izdotajā adresātam nelabvēlīgajā administratīvajā aktā nav piemēroto tiesību normu uzskaitījuma (sk. APL 74.pants).

Ergo, pieprasiet rakstveida aktu – lai sūta pa pastu kā ierakstīto sūtījumu. Jums ir tiesības to pieprasīt, pamatojoties uz APL 69.panta2.daļu.

No tiesību normu uzskaitījuma Jūs arī secināsiet, vai ir vērts to aktu apstrīdēt.

Lai gan, manuprāt, vienalga murgs. Pilnvarot var ikvienu, un ne obligāti darbinieku.
Ad_noctum
Ad_noctum 25.08.2005 11:14
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.