Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

PVN atskaite un koki К списку тем

PVN atskaite un koki
Kā pareizi aizpildīt PVN atskaiti un pielikumu, ja ir saņemta 1 kokmateriālu PPR (tepat Latvijā pirkti dēļi sienu apšuvumam). Grāmatojumus es it kā atradu, kā pareizi sataisīt, kā aizpildīt PVN atskaiti nezinu. Lūdzu palīdziet.
Krista_8k
Krista_8k 15.09.2005 08:58
157 сообщений на сайте

Ответы (6)

Если Вы оба налогоплательщики, то Вы заполняете в НДС приложении по лесоматериалам строки 6.1 и 6 (если покупали не в магазине)- сумма без НДС

строки 10.1 и 10 НДС

строку 13 - там окажется опять та же сумма НДС

14 строка - там будет ноль.

И еще заполнить надо список от кого получили лесоматериалы. Там все понятно, по-моему.
Irena22
Irena22 15.09.2005 09:03
42998 сообщений на сайте
Ja izmantojiet dēļus ar PVN apliekamo darījumu veikšanai tad ja esiet pirkuši no ar PVN apliekamām personām neizmantojot mazumt.tīklu tad kokmat dekl.pielikuma6.1. rindā , ja pirkāt mazumtirdzn. tad 6.2.rindā . Ja pirkāt no neapl.personastad 6.3. rindā. Ja izmantosiet dēļus neapliekamo darījumu veikšanai tad 8.rindā.PVN daļā attiecīgi skatieties veidlapā tur jau norādīts kura rinda jāreizina ar 18%. Arī galīgais PVN aprēķins veidlapā uzrādīts kuras rindas no kā jāatņem. Ja iznāk 0 - tad galvenajā PVN dekl nekas no kokm. neparādās. Ja pozitīvs skaitlis tad galv.dekl58.rindā , ja negatīvs tad 68.rindā. Vēl jābūt arī veidlapai Kokmateriālu piegādātāju ( saņēmēju ) sarakstam - pie veidlapām.
Ilma
Ilma 15.09.2005 09:07
30495 сообщений на сайте
Vispirms aizpidiet sarakstu,uzrādot no kā iepirkts(nu visu informāc,ko prasa tai sarakstā),jums būs saņemti kokmateriāli.Tad stādiet PVN deklarāv.pielik.par kokmat.piegādēm un pakalpojumiem darījumos ar kokmat.Jajūs nopirkāt no PVN maks.-tad 6.1 rindiņā,ja cits variants-skataties.Tadaprēķin.PVN (10.1 rindiņā)PVN parādās arī 13.rind.(ja no PVN maks.)Tas arī viss.Nododar PVN deklarāc.,taču šo darījumu šajā dekl.neatspoguļo.
Valentinar
Valentinar 15.09.2005 09:11
411 сообщений на сайте
Paldies visiem. Mēģināšu tikt galā, pagaidām izklausās baigais "sviests".
Krista_8k
Krista_8k 15.09.2005 09:15
157 сообщений на сайте
Там нет ничего страшного, один раз разберетесь с заполнением, а потом наоборот "пойдет как по маслу".
Irena22
Irena22 15.09.2005 09:16
42998 сообщений на сайте
Taisnība Irena22 , jo pašas atskaišu formas visu jau pasaka priekšā kas jāraksta kurā rindā.
Ilma
Ilma 15.09.2005 13:07
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.