Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Pārskats par izmaksas vietā ieturēto un budžetā ieskaitīto IIN К списку тем

Pārskats par izmaksas vietā ieturēto un budžetā ieskaitīto IIN
Ja IIN nav samaksāts par augusta mēnesi, tad ir jāsniedz VID-ā Pārskats par izmaksas vietā ieturēto un budžetā ieskaitīto IIN? Un ja uzņēmums ir samaksājis nodokli par jūniju, tad ir jāsniedz kādas atskaites ?

Paldies par palīdzību... gan jau samācīšos un arī9 kādam palīdzēšu
Kristel
Kristel 15.09.2005 11:36
74 сообщения на сайте

Ответы (7)

Ja alga par augustu ir izmaksāta, bet IIN - nav ieskaitīts budžetā, Jūs pārkāpat Likumu un gaidiet nokavējuma naudu + refinansēšanas likmi

Jūsu parādi budžetam ir tā pat "redzami", ja Jūs iesniedzat ikmēneša ziņojumus.
Mu-maija
Mu-maija 15.09.2005 11:38
15863 сообщения на сайте
To es labi saproutu ... bet tad ir jāsniedz tās pārskats vai nav ? Un ko darīt ar jūnija IIN, kas ir apmaksāts augustā?
Kristel
Kristel 15.09.2005 11:40
74 сообщения на сайте
6.pielikums Pārskats par izmaksas vietā ieturēto un budžetā ieskaitīto IIN taču netiek sniegts par algām, bet gan par izmaksām citām fiziskām personām, kurām no ienākuma tika ieturēts IIN. No algām IIN uzrāda 3.pielikumā Ziņojumā par VSAOI... jeb es jautājumu nesapratu?
Cleo
Cleo 15.09.2005 11:51
19234 сообщения на сайте
Tiešam ... es atvainojos ... tad tikai Pārskats par VSAOI
Kristel
Kristel 15.09.2005 12:01
74 сообщения на сайте
3.pielikums Pārskats jāsniedz katru mēnesi.
Cleo
Cleo 15.09.2005 12:04
19234 сообщения на сайте
Cleo!

Es domāju, ka Jūs visu labi sapratāt.

Kristel: ja Jūs iesniedzat VID 397.MKnoteikumu ikmēneša 3.pielikumu tad viņiem ir skaidrs, kādas summas ir aprēķinātas un kāds ir VSAOIe.

Ja pēc tam summas netiek saņemtas, tad soda.

Ja algas nebija izmaksātas, tad IIN nav uzrādīts un viņu neviens arī negaida. Bet, ja pārbaudīs, ka alga ir izmaksāta, bet nodoklis nav ieturēts - tad būs sods.

Nekas papildus netiek iesniegts.

Ja mēs nepareizi Jūs saprotam, tad precizējiet, kādā sakarā Jūs miniet "Pārskatu par izmaksas vietā ieturēto un budžetā ieskaitīto IIN"?
Mu-maija
Mu-maija 15.09.2005 12:05
15863 сообщения на сайте
Mu-maija, Cleo ... Jūs visu pareizi sapratāt. Liels paldies
Kristel
Kristel 15.09.2005 12:30
74 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.