Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Attiecības ar NVA К списку тем

Attiecības ar NVA
Nesaprotu kā lai uzrādu aktā informāciju 3. Darba devējs apliecina, ka iepriekšējā mēnesī:

3.3. ir izmaksājis piemaksu par darba vadīšanas nodrošināšanu darba vadītājiem X Ls apmērā

(aprēķināta piemaksa 18,18 Ls, darba ņēmēja soc. iemaksas 1,64 Ls, darba devēja soc. iemaksas 4,38 Ls, ieturēts iedz. ienāk. nodoklis X - kā lai es izrēķinu tikai piemaksai neapliekamā minimuma apmēru??? Bet tās piemaksas man tak viņam ir arī darba alga, bet to jau uzrādīt neprasa, jo to nesedz no valsts līdzekļiem.

Kas ir saskāries ar tiem aktiem par nvalīdu - bezdarbnieku nodarbināšanas pasākumu>>???
Cleo
Cleo 21.10.2005 15:32
19234 сообщения на сайте

Ответы (5)

Piemaksu par bezdarbnieka darba vadīšanu noformēju uz atsevišķa algas saraksta ( bez neapliekamā minimuma), to nokopēju un katru mēnesi iesniedzu NVA reizē ar aktu.
Jaane
Jaane 21.10.2005 15:36
63 сообщения на сайте
nu vēl atsevišķu sarakstu es netaisīšu gan, pietiek jau ar to, ka iesniedzu izrakstu no algu saraksta un atsevišķu darba laika uzskaites tabeli, kur jāuzrāda darba vadītājam nevis reāli viņa nostrādātās stundas, bet tikai tās kad apmācīja (pēc līguma 1,5 stundu dienā). Murgs kaut kāds.

Pēc līguma akts jāiesniedz līdz nākamā mēneša 5.datumam bet man paprasīja iesniegt 28,oktobrī (5.novembra vietā). Un ja 29.oktobrī invalīds saslimst, bet es būšu uzrādījusi, ka viņš strādāja.... man tā viņu sistēma nav saprotama.
Cleo
Cleo 21.10.2005 15:43
19234 сообщения на сайте
situācijas ir dažādas..... man bija saskare tieši ar bezdarbniekiem - atdeves darbā nekādas, atskaites un kontrole no NVA puses - stingrākā.... tas viss piegriezās un uzņēmuma vadītājs otreiz līgumu ar NVA vairs neslēdza....
Jaane
Jaane 21.10.2005 15:50
63 сообщения на сайте
plus vēl tas, ka tas NVA cilvēks arī īsti nezina, ko īsti prasa. Būs vien laikam jāzvana viņiem, lai n-tās reizes nav tas akts jāpārtaisa.
Cleo
Cleo 21.10.2005 15:59
19234 сообщения на сайте
Jaane, drīkst aizsūtīt Jums uz e-pastu tos algu sarakstus ar aprēķiniem, lai tiktu skaidrībā vai pareizās summas saliku??
Cleo
Cleo 21.10.2005 16:22
19234 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.