Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

help! nāk audits - kases dokumenti! К списку тем

help! nāk audits - kases dokumenti!
sveicināti kolēģi!

man atnāca vēstule no VID par lielā nodokļu audita uzsākšanu,un gribēju pajautāt jūsu pieredzi šādā lietā:

uz 2004 gada kases ieņēmumu orderiem,kuri ir aizpildīti ar roku ailītēs , kur ir prasīta informācija par personu apliecinoša dokumenta datiem,ir veikti ieraksti: Pase Nrxxx,izdota xxx,bet cik zinu tad šie dati vairs nav jaraksta.naudassaņēmējs ir Latvijas pilsonis.kā jūs domājat, vai to neuzskatīs par kļūdu? varbūt labāk visus pārrakstīt?
Indrina
Indrina 21.10.2005 16:02
нет сообщений на сайте

Ответы (9)

Es rakstu pases datus tikai izdevuma ordreri .
Rohan
Rohan 21.10.2005 16:08
497 сообщений на сайте
Kopš kura laika tie nav jāraksta? man vēl pavisam nesen VID pie pārbaudes skatījās arī pases datus kases orderos...
Nata25
Nata25 21.10.2005 16:08
315 сообщений на сайте
Es rakstu pases datus gan izdevuma gasn ieņēmuma orderos.
Elris
Elris 21.10.2005 16:09
101 сообщение на сайте
MK 584 noteikumos ar 2003.gada29.oktobri KIzdO rekvizītos nav pases datu rezidentiem (pases dati jānorāda par izmaksu tikai nerezidentiem):

15. Kases izdevumu orderim ir obligāti šādi rekvizīti (identifikācijas dati):

15.1. uzņēmuma – skaidrās naudas izsniedzēja – nosaukums (komersanta firma) un reģistrācijas numurs Tieslietu ministrijas reģistru iestādēs (vai nodokļu maksātāja reģistra kods);

15.2. dokumenta nosaukums, numurs un sagatavošanas datums;

15.3. fiziskās personas – skaidrās naudas saņēmēja – vārds, uzvārds un personas kods (rezidentiem), personu apliecinoša dokumenta dati (dokumenta nosaukums, numurs, izsniegšanas datums un vieta) vai personas identifikācijas kods un valsts nosaukums (nerezidentiem), ievērojot šo noteikumu 26.punktā noteikto kārtību attiecībā uz ārvalsts valūtas pārdošanas darījumiem;

15.4. saimnieciskā darījuma apraksts un pamatojums (norāda arī pievienotā attaisnojuma dokumenta (ja tāds ir) nosaukumu, numuru un sagatavošanas datumu);

15.5. valūtas kods;

15.6. izsniedzamā skaidrās naudas summa, izteikta ar cipariem;

15.7. izsniedzamā skaidrās naudas summa, izteikta ar vārdiem un cipariem (šo summu veidojošās valūtas vienības – lati, eiro un citas – ar vārdiem, bet to daļas – santīmi, centi un citas – ar cipariem);

15.8. skaidrās naudas saņēmēja paraksts;

15.9. uzņēmuma vadītāja un/vai atbildīgā grāmatveža paraksts;

15.10. kasiera paraksts.

līdz 29.10.2003 kases izdevumu orderī tiešām bija tāds obligātais rekvizits: "14.12. naudas saņēmēja personu apliecinoša dokumenta dati (dokumenta nosaukums, numurs, izsniegšanas
Indrina
Indrina 21.10.2005 16:12
нет сообщений на сайте
Man bija parbaudes , nebija ar to nekadu problemu.
Rohan
Rohan 21.10.2005 16:12
497 сообщений на сайте
paldies!

ceru, ka viss būs labi.

protams zinu, ka ir vēl šādas tādas astītes, pie kurām jāpiestrādā,bet pa brīvdienām domāju, ka to paveikšu.
Indrina
Indrina 21.10.2005 16:14
нет сообщений на сайте
Novēlu veiksmi! Viss būs labi.
Nataha
Nataha 21.10.2005 16:38
1150 сообщений на сайте
paldies!
Indrina
Indrina 21.10.2005 16:40
нет сообщений на сайте
Да и с точки зрения бухгалтерской логики паспортные данные вносящего деньги не нужны. Это же поступления - доходы. Даже если это ошибочные доходы. А вот выбытие денег должно быть строго оформлено. имхо
Jfl
Jfl 21.10.2005 22:17
7767 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.