Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Paziņojums par algas nodokli К списку тем

Paziņojums par algas nodokli
Vai ailītei "ienākums no kura aprēķināts algas nodoklis" ir tieša saistība ar ailīti "ieturētais nodoklis" T.i. pirmā * 25% = ieturētais nodoklis? Man tā nesanāk, jo ir mēneši, kad darbinieka ienākumi ir mazāki par 25 Ls, un noņemot soc.nodokliun neapliekamo 26 Ls sanāk ka apliekamais ienākums ir ar mīnusa zīmi. Un tāpēc man nesanāk pareizs paziņojums par algas nodokli
Olanda
Olanda 06.11.2005 22:58
190 сообщений на сайте

Ответы (2)

Jānoraksta reālie cipari no kartītes ( no personīgā konta).
Martinas
Martinas 06.11.2005 23:06
38532 сообщения на сайте
Vai ailītei "ienākums no kura aprēķināts algas nodoklis" ir tieša saistība ar ailīti "ieturētais nodoklis" T.i. pirmā * 25% = ieturētais nodoklis?

- Ir !!!

Man tā nesanāk, jo ir mēneši, kad darbinieka ienākumi ir mazāki par 25 Ls, un noņemot soc.nodokliun neapliekamo 26 Ls sanāk ka apliekamais ienākums ir ar mīnusa zīmi.

- Šajā gadījumā kartītē vajag rakstīt tādu apliekamo minimumu kuru variet piemērot (piemērām 11.00 lati vai 16.00 lati neviss 26 latus)
Amuil
Amuil 07.11.2005 11:06
26356 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.