Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Jautajums par zveerinatu revidentu К списку тем

Jautajums par zveerinatu revidentu
Man ir uzticets samekleet zverinatu revidentu, bet nav skaidrs ar ko lai saak. Tapec velejos iesakumaa te apvaicaties, tomeer pieredzejushi cilveki apgrozaas un varbut kads ko var ieteikt.

Dzirdetas visadas briesmu lietas par zverinatajiem revidentiem, bet ir ari labi nostasti. Varbut varu palugt kadu labu ieteikumu par kadu sakarigu un cilvecigu zverinatu revidentu?

Man kaa gramatvedei iesacejai bail, ka varbut ne viss ir tik perfektaa kartibaa kaa tam butu jabuut un tapec loti bail no taada revidenta, kas buus launs un nikns un uzrakstis beigaas shausmigu atzinumu ...

Ja jums ir kads labs ieteikums, varbut varu palugt iedot koordinates vai vismaz uzvardu. Te vai uz manu e-pastu (xames@inbox.lv)

Un veel, mums ir mazs apgrozijums, pavisam maza firma, bet ipashnieki velas tomer, lai butu zverinats revidents. Protams, vini ari velas, lai tas maksaatu pec iespejas mazaak, tapec varbuut tos daargaakos tomer neiesakiet.

Jau ieprieks milziigs paldies visiem, kas dos kaadu padomu vai ieteiks ko konkreeti.
Lille
Lille 08.11.2005 12:31
51 сообщение на сайте

Ответы (48)

Zvērinātie ar mazām firmām neņemas. Nav izdevīgi. Pēc pieredzes zinu, ka par gada pārskata revīziju zvērinātam bija jāmaksā ap 1000 Ls.
Dacis
Dacis 08.11.2005 12:44
466 сообщений на сайте
Es labāk ieteiktu sameklēt zinošu grāmatvedi, kas veic revīziju. Sanāks arī lētāk.
Dacis
Dacis 08.11.2005 12:46
466 сообщений на сайте
audita pakalpojumi 9229639
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 08.11.2005 12:47
2557 сообщений на сайте
Man teica, ka esot ari tadi, kas par 300 latiem un par 150 latiem parbaudot. Tikai kur lai to atrod??? Vini jau nav izlikti ar cenas bircinaam kaa veikala plauktaa Varbut kads/kada tomer ir par kaadu taadu leetu zverinatu revidentu dzirdeejusi?? Kur tad citur, ja ne gramatvezhu lokaa lai meklee??

Nu pahelpojiet ludzami!!
Lille
Lille 08.11.2005 12:47
51 сообщение на сайте
Присяжный меньше 500 не возьмет. Им запрещено
Albina
Albina 08.11.2005 12:48
64703 сообщения на сайте
Manuprāt Valda Zītare bija lēta.Tālr.9498812.
Valentinar
Valentinar 08.11.2005 12:49
411 сообщений на сайте
Tur jau ir tā lieta, ka daudzi priekšnieki grib tos zvērinātos, bet kad uzzin par izmaksām - tā uzreiz" atslābst"

Tā kā iesaku veikt tādu neoficiālu cenu aptauju, un tad ar rezultātiem iepazīstināt direktoru.
Jaane
Jaane 08.11.2005 12:49
63 сообщения на сайте
Dacis - tur jau taa lieta, ka jau tika pienemts lemums un protokols tads ir, ka bus but tieshi zverinatam revidentam. Mums vel tie dokumenti UR jaiesniedz, tapec viss iekaveejas, jo nav veel taa revidenta.

Un veel - vai ar zverinatajiem revidentiem sledz kadus ipashus ligumus? Vai vini pashi piedaavaa savus ligumus jeb mums jaraksta??
Lille
Lille 08.11.2005 12:49
51 сообщение на сайте
Viņiem pašiem ir savas līgumu formas.
Valentinar
Valentinar 08.11.2005 12:50
411 сообщений на сайте
Ludmila_st. - vai tie audita pakalpojumi nozime tos pashus zverinatos revidentus?? Vai ta ir kaada firma?
Lille
Lille 08.11.2005 12:50
51 сообщение на сайте
Kas jums liedz pašai veikt tādu aptauju izmantojot web.top.lviespējas? Domāju, ka par ~ Ls 500-600 zvērināto atradīsiet nepieliekot pārak lielas pūles.
Liepupe
Liepupe 08.11.2005 12:51
нет сообщений на сайте
vel jautajums - kaa notiek sadarbibas uzsakshana ar tiem zverinatajiem revidentiem?? Vai viniem jau pie liguma slegshanas nepiecieshama kada dokumentu pakete vai ipasha informacija?? Jeb vienkarsi nosledz ligumu par sho pakalpojumu un kad gads ir noslegts, tad vienkarshi pieaicina to revidentu un vinsh dara kas nu vinam jadara???
Lille
Lille 08.11.2005 12:53
51 сообщение на сайте
Ja jums vajag UR ,tad droši vien jāsameklē zv.revidents,jādabū viņa rakstiska piekrišana,kuru iesniedz UR.Tālāk par pārējo vienojaties,kad būs vajadzīgi viņa pakalpojumi.
Valentinar
Valentinar 08.11.2005 12:54
411 сообщений на сайте
Liepupe - redziet, es cereju te atrast kadu konkretu pieredzejushu ieteikumu nevis tikai sausus statistikas datus. Protams var jau piezvanit revidentu asociacijai vai kada tur viniem ta organizacija un paprasit pashu leetaako, BET, seit tomer ir "dziivi" gramatvezhi katrs ar pieredzi un zinashanaam... Vai tad es kluditos, domajot, ka te ir pieredzejushi un zinoshi cilveki sajaas lietaas??
Lille
Lille 08.11.2005 12:55
51 сообщение на сайте
Nu en - ko Jūs ar to gribējāt teikt?! Ka nevar atrast tādā veidā, kā piedāvāju? Pati esmu tādā veidā to paveikusi un apt. summu maksai Jums iedevu. Ko vēl?
Liepupe
Liepupe 08.11.2005 13:02
нет сообщений на сайте
Nee jau, Liepupe, es tak nesaku, ka taa nevar atrast. Protams, paldies par Jusu ieteikumu. Tikai padomaaju, ka shaadi gramatvezhu forumaa butu vieglaak atrast. Mani jau ne tikai cena interesee, bet ari tas, lai cilveeks butu normaals, lai nekasiitos par visu un visur.
Lille
Lille 08.11.2005 13:06
51 сообщение на сайте
Liepupe
Liepupe 08.11.2005 13:08
нет сообщений на сайте
varbut nav korekti rekomendeet zverinatus revidentus?? jeb tas ir kaads liels noslepums??? katraa zinaa, ja nu kaads varbut negrib te forumaa kadu revidentu ipashi izcelt, varbut varu palugt uzrakstit man uz email??? (xames@inbox.lv) apsolu, ka nevienam nekur talaak to info nedoshu.. tikai pashas lietoshanai
Lille
Lille 08.11.2005 13:17
51 сообщение на сайте
Revidentu asociacijaa man ieteica zvanit Sandrai Vilcanei vai Dagnijai Danevičai (ceru, ka pareizi pierakstiju).

Vai kadam te ir nacis sastradaties ar šīm abaam kundzeem?? vai ir kadas atsauksmes??
Lille
Lille 08.11.2005 13:47
51 сообщение на сайте
С ними не работала, но насколько знаю они там предводительницы.

Может поищите кого-нибудь из конца списка. Они молодые, клиентов у них немного, может посговорчивей и пошустрей будут.
Maija
Maija 08.11.2005 20:14
28223 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.