Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Jautajums par zveerinatu revidentu К списку тем

Jautajums par zveerinatu revidentu
Man ir uzticets samekleet zverinatu revidentu, bet nav skaidrs ar ko lai saak. Tapec velejos iesakumaa te apvaicaties, tomeer pieredzejushi cilveki apgrozaas un varbut kads ko var ieteikt.

Dzirdetas visadas briesmu lietas par zverinatajiem revidentiem, bet ir ari labi nostasti. Varbut varu palugt kadu labu ieteikumu par kadu sakarigu un cilvecigu zverinatu revidentu?

Man kaa gramatvedei iesacejai bail, ka varbut ne viss ir tik perfektaa kartibaa kaa tam butu jabuut un tapec loti bail no taada revidenta, kas buus launs un nikns un uzrakstis beigaas shausmigu atzinumu ...

Ja jums ir kads labs ieteikums, varbut varu palugt iedot koordinates vai vismaz uzvardu. Te vai uz manu e-pastu (xames@inbox.lv)

Un veel, mums ir mazs apgrozijums, pavisam maza firma, bet ipashnieki velas tomer, lai butu zverinats revidents. Protams, vini ari velas, lai tas maksaatu pec iespejas mazaak, tapec varbuut tos daargaakos tomer neiesakiet.

Jau ieprieks milziigs paldies visiem, kas dos kaadu padomu vai ieteiks ko konkreeti.
Lille
Lille 08.11.2005 12:31
51 сообщение на сайте

Ответы (48)

Такова жизнь.
Irena22
Irena22 10.11.2005 00:37
42998 сообщений на сайте
Liepupe - es laikam isti nesaprotu, kas man tai web.top.lv ir jadara. Paskatijos Jusu ieteikumu, bet jaatzits, ka neko tur nesapratu. Kur tad tur var atrast kadu info par revidentiem???
Lille
Lille 16.11.2005 11:46
51 сообщение на сайте
Ai, es tak pavisam blonda nemaz nebiju ieverojusi, ka te atbildes jau vairākās lapās sorry

bet nu es veel aizvien esmu revidenta mekleejumos. Sapratu ari, ka Jusu saslavetais Komariks mani nenems, jo grib lielas naudinas

paldies par jau atsutitajiem ieteikumiem, bet varbut vel kadam ir kas iesakāms???

Tiesam loti loti loti nepiecieshams tas revidents. Steigshus janes dokumenti uz UR, bet neesmu vel tikusi nekaadaa skaidriibaa... pavisam bedigi jau saak kluut...
Lille
Lille 16.11.2005 11:55
51 сообщение на сайте
http://www.lzra.lv/lv/auditors/ visi zv. revidenti .
Ilma
Ilma 16.11.2005 13:18
30495 сообщений на сайте
vai jus tiesham visi taa ari nemaat sarakstu un zvanijaties??? vai tiesham sodien vairs neviens nevienam neko neiesaka???

nee, es jau saprotu, ka tas nav nekas nenormaals. bet nu tomeer.. kaut kaa man vienmer licies, ka viena loka cilveki parasti kaut kaa kolegiaali megina ko labaaku cits citam ieteikt ..
Lille
Lille 16.11.2005 17:04
51 сообщение на сайте
Nu mēs revidenti dabūjām caur pazīšanos. Nespēju iedomāties labāku revidenti par LLU Grāmatvedības un finanšu katedras asociēto profesori GAIDU KALNIŅU. Vienkārši brīnišķīgs cilvēks un revidente. Tikai viņa ir ļoti aizņemta . Bet cik zinu viņai ir revidenta palīdze Rīgā ar savu " klientūru" , varbūt ka piekritīs. Bet par viņu neko nezinu. Vēl man liekas ļoti jauks cilvēks LZRA priekšsēdētāja KRISTĪNE POTAPOVIČA. Esmu dzirdējusi tikai to labāko.
Ilma
Ilma 16.11.2005 17:49
30495 сообщений на сайте
Paldies, Ilma, ka atbildējāt manā vietā. Esmu periodiski šeit, tāpēc operatīvi atb. reti, kad iznāk...

Lille, manis norādītajā un citos katalogos vajadzīgo grāmatvedim var atrast uzklikšķinot-atverot *finanses* un tad tad *staigājot* tālāk. Varbūt Jums noderīga darbā var izrādīties arī šī:

http://www.financenet.lv/
Sorry.
Liepupe
Liepupe 16.11.2005 20:02
нет сообщений на сайте
Man personīgi patika sadarboties ar Nelliju Pagrabnieci.
Valentinar
Valentinar 17.11.2005 09:22
411 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.