Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

par IK grāmatvedību un gada atskaiti К списку тем

par IK grāmatvedību un gada atskaiti
Man ir sekojošā situācija- es taisu grāmatvedību IK, kurš'ir reģistrējies pagajušajā gadā uzreiz kā IK, un kura gada apgrozījums nepārsniedz 10 000 Ls. es izmantoju divkāršās grāmatvedības principu. par 2004. gadu es nodevu tikai gada deklarāciju. man veica grāmatvedības pārbaudi un aizrādīja ka man jātaisa grāmatvedība TIKAI vienkāršā un jāiesniedz gan gada deklarācija , gan vienkāršais gada pārskats. Vai tas ir pareizi , ko man teica, jo es konsultējos gan savā VID nodaļ''a , gan zvanīju uz Rīgas konsultācijas daļu un tur uzksati atšķirās- rīga saka ka var veikt vienalga kā- vienkāršā vai divkāršā ieraksta un jānodod ir tikai gada deklarāciju, bet manā nodaļā saka ka jānodod gan daga deklarācija, gan gada pārkstas.

Palīdziet lūdzu tikt skaidrībā. un ja tomēr man jānodod tas vienkāršais gada pārskats- kas tajā ietilpst?

Pateicos par atsaucību =)
Lanushka
Lanushka 24.11.2005 10:15
65 сообщений на сайте

Ответы (21)

Domāju, ka tikai tad, ja netiek vests ieņēmumu un izdevumu reģistrācijas žurnāls, būtu papildus jāiesniedz bilance un peļņas vai zaudējumu aprēķins, jo savādāk nevar noteikt ieņēmumu un izdevumu starpību. Bet, ja ir žurnāls un izdevumu koriģēšanas veidlapa, tad papildus nekas nav jāsniedz.
Velta50
Velta50 29.11.2005 18:25
280 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.