Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Трудовое законодательство, трудовые отношения. Охрана труда

Darba samaksas organizeshana! К списку тем

Darba samaksas organizeshana!
Labdien! Es esu LLu studente un pashlaik izstraadaju bakalaura darbu par teemu "Darba samaksas organizeeshana un uzskaite". Es gribeetu luugt Juus iztekties par sho teemu. Kaadas juss saskataat probleemas shaajaa sfeeraa un ko juus gribeetu mainiit uzlabot attieciiba uz darba samaksu un tas organizeshanu. Shii informaacija man noderes bakalaura darba izstraade, jo man nav nekaadas pieredze, lai vareetu veikt secinaajusms par sho teemu. Ar cienu, cerot uz Juusu atsauciibu, Agrita.
Karamele
Karamele 07.04.2003 13:57
нет сообщений на сайте

Ответы (1)

Agrita darba samaksas jautājumi jau tika apspriesti forumā ne vienu reizi un ja palasīsiet jau esošos jautājumus un atbildes, tad gan redzēsiet kadas problēmas. Viņas ir daudz sevišķi sakarā ar DL.
Amuil
Amuil 07.04.2003 15:29
26356 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.