Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Algas nodokļa grāmatiņa i dividenti К списку тем

Algas nodokļa grāmatiņa i dividenti
Zapolnjaju algas nodokļa grāmatiņu i muchitelno soobrazaju, nado li tam ukazivat neoblagaemije dohodi (podarok i dividenti) v grafe Aprēķinātie ienākumi pēc nodokļu atskaitījumiem? Ili algas nodokļa grāmatiņa otnositsja tolko na oblagaemije IIN dohodi?
Ef
Ef 11.01.2006 18:02
347 сообщений на сайте

Ответы (10)

Налоговая книжка придумана для того, чтобы применять необлагаемый мин. и льготы, а не для того, чтобы отслеживать полученные доходы вообще.

Дивиденды показывете в сообщении и ПНН (1 и 2 строка)
Mu-maija
Mu-maija 11.01.2006 18:06
15863 сообщения на сайте
Paziņojums par algas nodokli toze kazalos bi tolko k algas nodokli otnositsja, tak ze kak i algas nodokļa grāmatiņa.
Ef
Ef 11.01.2006 18:11
347 сообщений на сайте
А разве дивиденды - это алга?
Tt7
Tt7 11.01.2006 18:14
37863 сообщения на сайте
V tom to i delo, znacit kogda delaetsja Paziņojums par algas nodokli, to v grafe ienākuma veids ukazivat tolko darba alga, a plusovat v brutto ienakumi i algu i dividenti - nepravilno. Odnako ze eto delaetsja. Tak chto tak i tak logiki net.
Ef
Ef 11.01.2006 18:21
347 сообщений на сайте
es saprotu, ka Paziņojumā par algas nodokli rindā "neapliekamie ienākumi" tiek ierakstītas dividendes, kas izmaksātas valdes locekļiem, kas ir darba tiesiskajās attiecībās ar firmu uz darba līguma pamata - pamatojoties uz VID informatīvo metodiku "17. Darba devējs darbiniekam izmaksātos neapliekamos ienākumus uzrāda Paziņojuma par algas nodokli 02.rindā, līdz ar to “Paziņojumu par personai izmaksātajām ar iedzīvotāju ienākuma nodokli neapliekamajām summām” nav jāaizpilda."

ja valdes loceklis, kam pienākas dividende nav darba tiesiskajās attiecībās uz darba līguma pamata, tad par izmaksātajām dividendēm sniedza 5.pielikumu Manuprāt, bet varbūt es arī kļūdos.
Cleo
Cleo 11.01.2006 19:10
19234 сообщения на сайте
http://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/metodiskie%20materiāli/met_iein_par%20paziņojumiem.doc
Cleo
Cleo 11.01.2006 19:10
19234 сообщения на сайте
Nē, mans jautājums bija par algas nodokļa grāmatiņu, vai ailē Aprēķinātie ienākumi pēc nodokļu atskaitījumiem jāiekļauj dividendes un dāvana, vai tur jāiekļauj tikai alga, ko darbinieks saņem uz rokas bez dividendēm un dāvanu? Pēc Mu-Maijas atbildes es sapratu, ka tur jāiekļauj tikai alga, bez dividendēm un dāvanām, ja es pareizi sapratu.
Ef
Ef 11.01.2006 19:52
347 сообщений на сайте
Tā arī ir.
Liepupe
Liepupe 11.01.2006 20:02
нет сообщений на сайте
hmm.. droši vien Mu-Maijai taisnība, ja jau grāmatiņa saucas Algas nodokļa grāmatiņa, tad jau gūtais ienākums ir alga (kas aplikta ar attiecīgo nodokli), jo dividendes un dāvanas ir neapliekamie ienākumi. Es noticētu Mu-Maijai.
Cleo
Cleo 11.01.2006 20:03
19234 сообщения на сайте
Tā arī darīšu, jo citu viedokļu arī nebija par šo jautājumu.
Ef
Ef 11.01.2006 21:19
347 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.