Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Vēlreiz par atalgojumu К списку тем

Vēlreiz par atalgojumu
Esmu dekrēta atvaļinājumā un kaut kādi papildu ienākumi netraucētu. Jo īpaši, ka finansiālais stāvoklis nav nemaz tik spožs. Esmu atradusi vienu firmu, kurai vajadzīgs grāmatvedis. Uzņēmums nodarbojas ar māksliniecisko un literāro jaunradi. Pēc finansu datiem (ir sastādīts gada pārskats uz 31. augustu finansu analīzes vajadzībām), peļņa ir 1.5tūkst. pēc nod. Štatā strādā tikai divi cilvēki: direktors un mākslinieciskais vadītājs, aktierus angažē uz autoratlīdzības līgumiem. Man piedāvā ikmēneša atalgojumu 25Ls (varu strādāt mājās). Ko jūs sakāt par šādu algu?
Momo
Momo 11.11.2003 13:40
45 сообщений на сайте

Ответы (4)

Var strādāt, ja nevajag braukt uz biroju (viss būs atvēsts Jūms uz mājām) un darbs aizņem no 8 līdz 20 stundam mēnesī.
Julijatim
Julijatim 11.11.2003 20:04
8799 сообщений на сайте
Un protams visi nodokļi viņi ņem uz sevi.
Julijatim
Julijatim 11.11.2003 20:05
8799 сообщений на сайте
Bet ja jūs gribat strādāt legāli un noslēgt darba līgumu - jūs zaudēsiet naudu, ko jums Maksā valsts. Ja Jums ir pirms- pēcdzemdību slīmības lapa, tad lieta ir pavisam nopietna. Būs jāatmaksā...
Kima
Kima 12.11.2003 08:23
нет сообщений на сайте
Кима, ну зачем же так сразу - потеряете пособие. Пособие не будут выплачивать в случае если работать Моно будет свыше 20 часов в неделю (если малышу меньше 1,5 года), а если меньше 20 часов, то будет и пособие и зарплата.
Amuil
Amuil 12.11.2003 13:34
26354 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.