Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

PVN deklarācijas aizpildīšana...... К списку тем

PVN deklarācijas aizpildīšana......


Jauns uzņēmums, kuram pirmā mēneša PVN deklarācijā bija tikai priekšnodoklis (nekādi ieņēmumi nebija, bija tikai izdevumi), tātad no budžeta atmaksājamā summa piem. -100LVL. Nākamajā mēnesī ir ieņēmumi no kuriem ir jāmaksā PVN, taču kur man uzrādīt to iepriekšējā mēneša priekšnodokli -100 LVL. Ieliku 67 ailītē, bet laikam jau tas ir nepareizi. Kur tad viņi paliek??

Ceru, ka spēsiet man kāds palīdzēt.

Ingucis26
Ingucis26 24.01.2007 19:02
14 сообщений на сайте

Ответы (6)

Viņi paliek tikai iepriekšējā mēnesī, bet pati izrēķiniet, cik šomēnes jāmaksā t.i. aprēķinātais PVN mīnus iepriekšējā mēneša 100
Kice
Kice 24.01.2007 19:20
196 сообщений на сайте
pvn deklaracija zapolnjaetsja tikai par taksacijas periodu - tas ir viens menesis. par iepriekšejo periodu jūs jaunajā deklarācija neko nerakstat. ja budžetā maks.PVNsumma ir lielāka par uzkrāto priekšnodokli, tad ir jāmaksa tā starpība...
Tanik
Tanik 24.01.2007 19:24
313 сообщений на сайте
Viņi paliek Jūsu grāmatvedībā.Un kontos šī starpība parādās.Un ja šomēness Jums sanāk ka kontam 5721 Atlikums Kredītā ir 30 Ls tad Jūs esat valstij parādā šos 30 latus.:-)
Aivareno
Aivareno 24.01.2007 19:28
6641 сообщение на сайте
tieši tā, maksājamā summa kontrolējama pēc visrgrāmatas (vismaz es tā kontrolēju, cik jāmaksā budžetam).
Cleo
Cleo 24.01.2007 19:46
19234 сообщения на сайте
Tātad mēneša deklarācijās es norādu tikai konkrētā mēneša summas, bet pārskaitu budžetā starpību, kas rodas arī no iepriekšējā mēneša.

Paldies!
Ingucis26
Ingucis26 24.01.2007 20:09
14 сообщений на сайте
Jā, starpība rodas kontos.Betdeklarācijā nav nekādu atlikumu.Deklarācijā atspoguļojas konkrētā mēneša darījumi saskaņā ar likumu par PVN.
Aivareno
Aivareno 24.01.2007 20:18
6641 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.