Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

ES finansējums К списку тем

ES finansējums
Lūdzu palīdziet!Varbūt kāds var palīdzēt ar grāmatvedības metodiku?Jau iepriekš pateicos.
Cosybed
Cosybed 07.06.2007 16:30
1 сообщение на сайте

Ответы (3)

MK noteikumi Nr.537
Cerise
Cerise 08.06.2007 20:49
1426 сообщений на сайте
Kaut ko no:

http://www.fm.gov.lv/budzets/metodika/faq_budg_izd.doc
Projekti, kas tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda, uzskatāmi par struktūrfondu līdzekļiem finansētiem projektiem. Jānodrošina projekta analītiskā uzskaite atbilstīgi noslēgtajiem līgumiem. Līdz ar to izdevumi tiek dalīti pa visiem klasifikācijas kodiem atbilstoši to ekonomiskajai būtībai. - atlīdzība, komandējumi, pakalpojumi, utt.

Dotācijas: no visiem finansējuma avotiem segtie izdevumi attiecināmi uz kodu 3245 „Dotācijas iestādēm, organizācijām un komersantiem citu ārvalstu finanšu instrumentu līdzfinansēto programmu, projektu un (vai) pasākumu ietvaros”. Kapitālie izdevumi attiecināmi uz kodu 5811 „Kapitālie izdevumi Eiropas Savienības politiku instrumentu līdzfinansēto projektu un (vai) pasākumu īstenošanai no valsts un pašvaldību budžeta finansējuma daļas atbilstoši nosacījumiem”. Valsts budžeta projekta līdzfinansējuma daļa parādās pašvaldības budžeta ieņēmumos.
Tatjana77
Tatjana77 08.06.2007 21:33
7478 сообщений на сайте
finanšu grāmatvedības uzskaite kārtota apstiprinātajos .... Saņemtais ES finansējums uzrādīts bilancē kā īstermiņa saistības brīdī, ...

www.saeima.lv/Likumdosana/Budzets_05parskats/FMzino_200906_1sej/FMInf_300606_kons.bil.sk.pdf

Var google.lvGrāmatvedības metodika ES finansējums
Tatjana77
Tatjana77 08.06.2007 21:35
7478 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.