Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Audits К списку тем

Audits
Pastāstiet no savas pieredzes, ko VID darbinieki pastiprināti bauda audita laikā?
Maacos
Maacos 27.02.2004 14:11
34 сообщения на сайте

Ответы (4)

Это зависит от темы аудита и от самих аудиторов. А еще зависит от специфики деятельности предприятия.
Amuil
Amuil 27.02.2004 14:20
26356 сообщений на сайте
Galvenais nenokaitiniet auditorus paši jau pirmajā dienā ar savu attieksmi.
Veraita
Veraita 27.02.2004 14:22
167 сообщений на сайте
Paldies!
Maacos
Maacos 01.03.2004 12:13
34 сообщения на сайте
Es, kā bijusī auditore, varu stingri ieteikt tiešām nenokaitināt viņus jau ievadsarunā un ar saprotošu attieksmi iet pie viņiem, jo katram taču savs darbs darāms. Ja nebūs tieši šie auditori, tad būs citi, bet būs. Galvenais, ko es savā laikā baudīju, bija , lai pareixi būtu aprēķināti nodokļi. Tiek pievērsta uzmanība lielām lietām. Tiek salīdzināts neto apgrozījums no PVN atskaitēm ar p/z aprēķinu,utt. Galvenais līdz audita paziņojuma saņemšanai iesniegt visas aizmirstās atskaites, it sevišķi Iedz.ienāk.nod. 4.pielik., 5.pielik par izmaksām fiz.pers.Espati nesen biju aizmirsusi iesniegt 4.pielik.parizmaksām notāram (es to notāru noturēju par kaut ko citu). Par katru gadījumu dabūju Ls 10,- soda naudu. Vēl ļoti skaties skaidrās naudas deklarācijas. Bet tas tiešām ir atkarīgs no daudz dažādiem gan subjektīviem, gan objektīviem apstākļiem, ko auditors var skatīties.

Bet tagad pats galvenais ir iesniegt precīzas un skaistas atskaites, lai datorprogrammā "neiekristu" auditējamo sarakstā.
Ingad
Ingad 18.03.2004 22:56
460 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.