Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).
Atkal rēķini
Help, atkal par rēķiniem - sniedzam pakalpojumus (sastādam aktu-darbs, detaļas), pakalpojuma saņēmējs ir firma A,B,C,utt., bet maksātā par šiem visiem pakalpojumiem cita - X. Pakalpojumi ir pārdienas visa mēneša garumā un nākamajā mēnesī - firmai X izrakstam rēķinu(pievienojm aktus). Līguma nav.
Jautājums - kad šis rēkins jāiekāuj PVN deklarācijā - tajā kad izrakstīts rēķins vai iepriekšējā , kad sniegti pakalpojumi(ievērojot šīs 7 dienas,kas PVN likuma 8.panta4.daļā).
Kā dara LMT, kad izraksta rēķinu par ipieriekšējo mēnesi?Vai tiem šie ieņēmumi PVN deklarācijā iet ar rēķina datumu vai iepriekšējo?
Ответы (4)
Nu bet tiko taču to izrunājam.
Kā dara LMT, to pajautajiet pašam LMT. Bet vajadzētu saskaņā ar likumu par PVN , deklarācijā uzradīt tajā mēnesī kad izrakstīts rēķins. Tāpec ka tā nav ienākumu deklarācija, tā ir nodokļu deklarācija un tur Jus uzrādiet aprēķināto PVN, nevis gūtos ienākumus. Bet PVN aprēķināts tājā brīdī kad izrakstīts rēķins.
To es saprotu, bet kā ar tām 7 dienām. Ja daļa pakalpoju sniegta mēneša pirmajā pusē, tad būtībā 'DAĻA rēķina bija jāizraksta tajā pašā mēnesī un jāiekāluj PVN deklarācijā, lai ievērotu šīs septiņas dienas.
Ну в принципе дату оказания услуги вы можете устанавливать достаточно произвольно. В любом случае ваша "половина" услуги никому не нужна, потребитель заинтересован в целой (представьте половину стрижки в парикмахерской, половину заключения ревидента :), поэтому отсчет семи дней начинается после оказания всей услуги согласно договору и в идеале - подписания акта приемки-передачи.
manuprāt 7 dienas jāsāk skaitīt no brīža, kad darbs ir pabeigts, nevis kad iesākts. Tātad deklarācijā jāiekļauj mēnesī, ar kuru izrakstīts rēķins.
Закрыть
Краткое описание нарушения