Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Plāno jaunus nodokļus К списку тем

Plāno jaunus nodokļus
Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN) būs jāmaksā par dividendēm, mantojumu, dāvanām, kas vērtīgākas par noteikto slieksni, kā arī par kapitāla pieaugumu.

http://www.financenet.lv/zinas/likumi/article.php?id=194437
Elenok
Elenok 31.10.2008 08:47
1415 сообщений на сайте

Ответы (41)

Конечно нет, Инарочка, не все. Ну судя только из вопросов на форуме видно, что очень многие из них это оплачивают путешествия не из своего кармана, как все простые смертные.
Irena22
Irena22 31.10.2008 12:10
42998 сообщений на сайте
mani te pāris dienas atpakaļ nošokēja birokrātijas līmenis Valsts Vides dienestā. Tika iesniegs iesniegums C kategorijas piesārņojošai darbībai pēc šādas formas http://195.244.148.50/faili/doc/4_%20C%20kategorija_veidlapa.doctikai nodzēsta atsauce uz peilikumu un Mk noteikumiem, bet VD darbiniece pieprasīja pārrakstīt iesniegumu pēc šādas formas: http://www.vidm.gov.lv/ivnvb/ippc/LC_iesnieg.doc

Iesnieguma saturs ir pilnīgi identisks, nesaprotu vēl joprojām tās darbinieces "domu gaitu".
Cleo
Cleo 31.10.2008 12:14
19234 сообщения на сайте
Interesanti, kurš liedz jums pašiem kļūt par veiksmīgiem uzņēmējiem un saņemt dividendes.

Piekrītu Cleo - dividendes no gaisa nenokrīt.

Un tas faakts, ka uzņēmēji uz firmas rēķina brauc uz Kanāriju salām vai sazin kur vēl, ir uz VID sirdsapziņas - ja stingrāk kontrolētu, diez vai varētu tā braukāt, nesamaksājot UIN.

Leciigaa

Es nemaz nebūtu dusmīgs, ja Jūs manus komentārus nekomentētu, jo Jūsu visnotaļ augstā intelekta domu gājienu man "pa zemi rāpojošam strādniekam" tik un tā nav lemts saprast. Tūdaliņš es vai tagadiņš, bet rezultātā sanāk, ka Jūs sarakstāties pati ar sevi, un vēl par to tīksmināties.

Man ar savu zemo intelektu, uz to noraugoties, smiekli nāk. Vemt gan negribas, jo ar kuņģi man viss kārtībā.
Aivars007
Aivars007 31.10.2008 15:03
26984 сообщения на сайте
Aivars007, СГД возле каждого бизнесмена не поставишь. Я думаю, что просто у людей должна быть совесть и чувство меры.
Irena22
Irena22 31.10.2008 16:21
42998 сообщений на сайте
А мож вообще не заморачиваться? Действительно, пусть дивиденты сразу государству отдают.
Kel
Kel 31.10.2008 16:35
12066 сообщений на сайте
Между прочим, налоги на дивиденды - совсем не редкость. Гораздо реже - отсутствие их.

А потом тот бедный бизнесмен, который работал якобы бесплатно, социалку не платил ни копейки, подоходный платил символический, громче все кричит, что пенсии маленькие, того ему не хватает, да этого.

Развиваешь производство, обеспечиваешь рабочие места - развивай на здоровье. Для этого даже льготы определенные имеются.

А за красивую жизнь платить надо так, как все остальные платят.
Maija
Maija 31.10.2008 16:48
28223 сообщения на сайте
Leciigaa

ziņojumu: 1471 31.10.2008 11:04

Aivars007

ziņojumu: 5940 31.10.2008 08:50

Murgi, tīrākie murgi!

Vienu un to pašu ienākumu apliks ar nodokli divas reizes! Man trūkst vārdu! Zeme, atveries! Priekš tiem, kuri tērē mūsu nodokļos samaksāto naudu!

Aivars007

ziņojumu: 5940 31.10.2008 10:30

Kam jancīgs izlēciens, kam racionāla domāšana un attiecīgs novērtējums. Katram savs.

------

Vai tas "novērtējums" būs kas vairāk par "Zeme, atveries! Priekš tiem, kuri tērē mūsu nodokļos samaksāto naudu! " citādi sāk stipri vilkt uz tūdaliņ...

-------------------------------------------

Aivars007

ziņojumu: 5945 31.10.2008 15:03

......

31.10.2008 15:03

Interesanti, kurš liedz jums pašiem kļūt par veiksmīgiem uzņēmējiem un saņemt dividendes.

Piekrītu Cleo - dividendes no gaisa nenokrīt.

Un tas faakts, ka uzņēmēji uz firmas rēķina brauc uz Kanāriju salām vai sazin kur vēl, ir uz VID sirdsapziņas - ja stingrāk kontrolētu, diez vai varētu tā braukāt, nesamaksājot UIN.

Leciigaa

Es nemaz nebūtu dusmīgs, ja Jūs manus komentārus nekomentētu, jo Jūsu visnotaļ augstā intelekta domu gājienu man "pa zemi rāpojošam strādniekam" tik un tā nav lemts saprast. Tūdaliņš es vai tagadiņš, bet rezultātā sanāk, ka Jūs sarakstāties pati ar sevi, un vēl par to tīksmināties.

Man ar savu zemo intelektu, uz to noraugoties, smiekli nāk. Vemt gan negribas, jo ar kuņģi man viss kārtībā.

Lūk, padkatieties pats uz sevi, pārlasiet šo un arī foruma noteikumus, pirms klabinat uz klaviatūras ko līdzīgu nākamreiz!!!

Leciigaa
Leciigaa 31.10.2008 17:00
2691 сообщение на сайте
Man patīk:

"Latvijas valdīšana grasās dot makaronus ne tikai nabagiem, bet visiem citiem arī. Vieniem mutītēs, citiem austiņās. Jo tuvāk nākamā gada budžeta pieņemšana, jo šī gribēšana valdīšanai aizvien trakāka un trakāka.

Taupīšanas mānija valdīšanas mērcē gūst paranoidālu raksturu, kas nākotnē var mūs novest pie lielumlieliem tēriņiem. It kā taupīšanas sauklim vajadzētu būt pievērstam lieko tauku novākšanai. Rūpēm, lai treknajos gados izlaistais valsts organisms iegūst kaut kādas formas pazīmes. Taču valdīšana taupīšanas labad izvēlas vilkt jostu, nevis nodzīt valstisko punci. Dabiski, ka tāda jostas vilkšana apgrūtina gremošanu, aizsit elpu un dažas taču jau valsts dāmas (skolas, slimnīcas) noved tuvu ģībonim. Pašam valstiskam treknumam no tā ne īpaši silts, ne auksts. Tas allaž tiek pāri jostai."
Ivan_s
Ivan_s 31.10.2008 18:18
1208 сообщений на сайте
Читаю внимательно: 2008.gada14. augustā valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināti Finanšu ministrijas "...Grozījumi paredz, ka ar ienākuma nodokli vairs neapliks dividendes, kuras izmaksā citu ES dalībvalstu un EEZ valstu rezidentiem. Pašlaik atbilstoši likumam, izmaksājot dividendes visiem nerezidentiem, izmaksātājam ir jāietur 10% liels nodoklis. Pēc Finanšu ministrijas informācijas Latvija jau ir saņēmusi Eiropas Komisijas paziņojumu par pārkāpuma procedūras sākšanu par ienākuma nodokļa ieturēšanu no citu ES dalībvalstu un EEZ valstu rezidentiem izmaksātajām dividendēm, kamēr šāds nodoklis netiek ieturēts no dividendēm, kas tiek izmaksātas Latvijas rezidentiem"

и не понимаю зачем облагать дивиденды разидентов ЛР ?

необходимо сохранить капитал и трудящихся в участники

Зачем стремиться к тому, чтобы не было богатых, не лучше ли стремиться к тому, чтобы не было бедных
Tatjana77
Tatjana77 31.10.2008 20:16
7478 сообщений на сайте
Leciigaa

Ja Jums nav ar ko parunāties, iegādājieties kaķi vai suni. Bet mani droši varat likt mierā, man no Jūsu pamācībām ne silts, ne auksts.
Aivars007
Aivars007 31.10.2008 23:37
26984 сообщения на сайте
Parūpējāties par izklaidi... no paša rīta, cieniiitais ???!

Wow!

Leciigaa
Leciigaa 01.11.2008 09:32
2691 сообщение на сайте
Leciigaa

Skatos, ka tas VTO Jums ļoti smagā formā. Ar suni vai kaķi tomēr laikam neies cauri šoreiz. Te jau prasās pēc cita dzīvnieka.
Aivars007
Aivars007 01.11.2008 13:07
26984 сообщения на сайте
Aivaram un Leciigaa kā arī citiem

Vispār jau vajadzēutu forumu dalīt divās daļās- viena

Forums- izklaide

Otra- forums -konsultācijas.

Daudzi šeit griežas pēc padoma kā slīcējs pēc salmiņa lasot jautājumus un atbildes - bieži ir jocīgi kā to strādājot par galveno grāmatvedi var nezināt- bet ja ir pieprasījums pēc šo cilvēku darba ( pakalpojuma) tātad arī viņi ir vajadzīgi- kaut vai tādēļ lai ar laiku darba devēji sapratu ka ir atšķirība vai ir zinošs grāmatvedis vai dažu nedēļu kursos ieguvis zināšanas un sertifikātu- bilancspējīgs

Citi- jau krietni pieredzējuši- dalās pierdzē jau par samērā nopietniem jautājumiem bieži atrodu arī sev daudzko noderīgu ( kaut gan pie iesācējiem ne tuvu sevi nepieskaitu vecos labos jeb kā tagad pieņemts teikt sliktos padomju laikos jau pēc dažiem gadiem varētu domāt par pelnītu atpūtu valsts maizē(pensijā) bet tagad- tas ir tālu, tālu )

Un pēdējie- grāmatveži kas no darba rutīnas meklē izklaidi ( tā manuprāt pēc vērojumiem ir vairākas nodalījušās grupiņas kas droši vien arī dzīvē ir savstarpēji pazīstami).

Vienkārši žēl ka viss sajucis vienā maisā un bieži lūdzot padomu cilvēks tiem maigi sakot "apriets" Labas lietas kā saka tiek stipri samaitātas.

Uz hokeja halli taču neviens neiet skatīties operu.

Bet te bieži tā notiek prasa padomu- nonāk bezmaksas cirkā- arenā iznāk rūcošas lauvas.
Guntagermane
Guntagermane 01.11.2008 13:29
1303 сообщения на сайте
Guntagermane

Jums nevar nepiekrist. Bet ... vismaz ne es esmu šī foruma redakrors vai admin's.

Jādzīvo bieži ir tādos apstākļos - kādi Ir vai kādi tiek radīti...

Bet tāpēc taču neiesim sūroties!

Daru ko varu lietas labā.

Daru to kā protu... ja ir laiks un ja ir vēlēšanās vispār bilst kaut vārdu.

Neticat?

Leciigaa
Leciigaa 01.11.2008 14:22
2691 сообщение на сайте
Aivars007

ziņojumu: 5947 01.11.2008 13:07

Leciigaa

Skatos, ka tas VTO Jums ļoti smagā formā. Ar suni vai kaķi tomēr laikam neies cauri šoreiz. Te jau prasās pēc cita dzīvnieka.

----------------------------------------------------------------

Не в том-то дело. ;-/

Bet kātad tur ir, un kātad īsti sastāv ar Jums pašu, Aivar007!

Vai nav ne kaķa, ne suņa vai pat sievas pie sāniem, ka jāatver veselas Tēmas par

- Maximu, jo, lūk – jauni konti jāatver;

- Biļešu servisu, jo, lūk – sarežģījumi BiļetīteS pasūtīšanā;

- Info par jauniem failiem Jūsu glabātuvē – jo, lūk – ak, vai! - citādi šī foruma sievietes Nekad neuzzinās, cik viņas apl.amirīkojas;

- utt.,

- utjpr.

ar visai histēriski atraktīviem tekstiem.

Verbālās diareja?!

Gribat teikt, ka Jūs būtu uzklausījis un piekritis, ja kāds teiktu: „Nieki vien” vai citā gadījumā - paklausījis, ja kāds būtu Jums ieteicis Rīkoties Līdzīgi Tam, ko Iesakat man... ?!

Var pavisam droši apgalvot, ka Nē, jo arī šeit sākat ar „моя твоя непонимает„.

Verbālās diarejas gadījumi interneta plašas pieejamības apstākļos nav nekas neparasts kā parādība.

Neparasti Ir tas, ka Jūs, Aivar007,

- nonākat līdz šādai pakāpei sarunā, kā parādīju vakarvakara kopsavilkumā;

- uzskatat, ka Kāds ir Traucēklis Jums un tāpēc tādi jokaini lūgumi ;

- un vēl, un vēl, un vēl.

Es priekš šī foruma un Jums esmu tīrā niecība. Nu Un ??!

Varbūt - nediskreditēt sevi tik ļoti, ka jau citi sāk satraukties.

Varbūt - Vairāk domāt ar galvu un lēnāk, tā sacīt - braukt pār tiltu - tāds padoms Jums TOMĒR lieti noderētu.
Leciigaa
Leciigaa 01.11.2008 14:43
2691 сообщение на сайте
3. Aizliegumi

3.1. Nevajag sākt diskusiju par to, ka kāda personīgais viedoklis neatbilst jūsu viedoklim. Tāpat nevajag apvainoties par to, ka jums nav taisnība. Ja jūs vēlaties vienmēr būt tas, kuram ir taisnība, vienkārši nepiedalieties diskusijās.

3.6. Aizliegts ievietot paziņojumus ar apzināti nepatiesu informāciju, apmelojumiem, kā arī negodīgi diskusijas vešanas veidi, tīši sagrozot sarunas biedru izteikumus, kā arī pret foruma dalībniekiem vērstas provokācijas, kuru rezultātā var tikt pārkāpti šie noteikumi.

3.12. Aizliegta personīga sarakste starp diviem foruma dalībniekiem (tam izmantojiet e-pastu).

varbūt norādiet tiešām viens otram savu e-pasta adresi un turpiniet šo aizraujošo saraksti caur e-pastiem?
Cleo
Cleo 01.11.2008 15:57
19234 сообщения на сайте
Nu Lecigajai jau vienmēr būs taisnība kā tagad saka bļin.Kur nu vēl taisnīgāks cilvēks par Lecīgo redzēts.
Ilma
Ilma 01.11.2008 18:23
30495 сообщений на сайте
Un kā tad Jūs Guntagermane ieteiktu darīt.Kā jau esmu rakstījusi ka šeit nav jautājumu un atbilžu saits, bet gan klubs.Jagrib dabūt konsultāciju jāiet pie konsultanta, bet šeit var atbildi arī nesaņemt;-)
Ilma
Ilma 01.11.2008 18:31
30495 сообщений на сайте
Diezin, kurā vietā lecīgajai tik ļoti niez, ka joprojām nevar nomierināties?
Aivars007
Aivars007 01.11.2008 23:04
26984 сообщения на сайте
Ak, Dies... par ko šis saits pārvērties... patiešām žēl....
Sarmux
Sarmux 02.11.2008 08:00
440 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.