Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Atskaites pa pastu? К списку тем

Atskaites pa pastu?
VID nodaļa atrodas citā Latvijas rajonā. Vai ir vērts tērēt laiku un braukt tikai, lai nodotu atskaites vai labāk sūtīt pa pastu? Kaut gan ir dzirdēts, ka VIDā bieži nozaudē dokumentus un ja Tev ir zīmogs, tad Tu vari pierādīt, ka ir pieņemti dokumenti.

Kā labāk nogādāt atskaites?
Casy
Casy 09.05.2004 19:36
781 сообщение на сайте

Ответы (5)

Sūtiet ierakstīto vēstuli ar paziņojumu par iesniegšanu adresatam. Es dažas reizes sūtīju uz Daugavpili - pēc divām dienām man atnesa paziņojumu, ka iesniegts VID (ar VID sekretāres parakstu). Nedaudz dargāk, bet drošāk.
Martinas
Martinas 09.05.2004 19:44
38532 сообщения на сайте
AAa to paziņojumu var pasūtīt pastā, ja? Un cik tas maksā? Gan jau, ka lētāk nekā degviela 75 km un atpakaļ....
Casy
Casy 09.05.2004 19:47
781 сообщение на сайте
Jā, viņiem uzreiz jāpateic, ka gribiet ar to paziņojumu. No Rīgas uz Daugavpili maksāja apmērām 70 santīmi (es jau aizmirsu, cik bija precīzi, bet mazāk par 1Ls). Un arī laiks ir nauda :).
Martinas
Martinas 09.05.2004 20:49
38532 сообщения на сайте
Gribētu vel piebilst, ka man bija dažas atskaites vienā aploksnē, un tāpēc bija jutams svārs (3 IIN deklarācijas ar pielikumiem, 3 NĪN komplekti). Ja sūtama tikai viena atskaite, būs vel letāk.
Martinas
Martinas 09.05.2004 21:00
38532 сообщения на сайте
Liels paldies par padomu, noteikti izmantošu šo variantu!
Casy
Casy 09.05.2004 22:42
781 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.