Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

avansa rēķins??? К списку тем

avansa rēķins???
Здравствуйте!!!

Я выписываю счёт на аванс (за услуги), когда мне учитывать НДС, в момент выставления счёта или в момент получения аванса???

Заранее спасибо!!!
180579
180579 01.06.2004 16:58
205 сообщений на сайте

Ответы (27)

... par labu valstij = ir samaksāts un sadeklarēts vairāk nekā būtu jāmaksā ...

Nu re - jau pirmā nesaprašanās. Par labu valstij es sapratu, ka esi valstij parādā. Bet tu raksti, ka esat pārmaksājuši.

Tāpēc vēlreiz saku - kvalificētu atbildi var dot, tikai redzot dokumentus. Vai dzirdot atbildes uz visiem papildus jautājumiem.

Grāmatveži, diemžēl, arī ir dažādi. Ko lai saka - žēl...
Aivars007
Aivars007 20.07.2009 12:16
26984 сообщения на сайте
Jautājums joprojām aktuāls - man tagad vienkārši turpināt tālāk darīt pareizi, vai vajag tomēr kaut kādu paskaidrojumu mapē ielikt, ka mainam uzskaites metodiku, jo līdz šim bija nepareizi, bet tālāk darīsim pareizi? Vai kā?
Zhavoronoks
Zhavoronoks 20.07.2009 12:25
373 сообщения на сайте
Ko tas dos?

Vienmēr ir bijis jādara pareizi.

Vai gribi teikt, ka grāmatvdības metodika bija aplama?

Ja tas ir tā, tad jālabo metodika, un jāatzīmē, ar kuru datumu tā stājas spēkā, kā jebkurš normatīvais akts.
Aivars007
Aivars007 20.07.2009 13:25
26984 сообщения на сайте
Metodika, kas neatbilst likumdošanai pavisam noteikti ir aplama - tad sanāk tā ir jālabo.

Man ir tāda saprašana, ka šajā (reāli pārmaksas) gadījumā tas būtu mazāks ļaunums nekā labot 2007., 2008.gadaPVN gada atskaites un gada pārskatu.

Nu bet varbūt es kļūdos...
Zhavoronoks
Zhavoronoks 20.07.2009 13:32
373 сообщения на сайте
Ja viss rakstītais atbilst patiesībai, un ja es esmu pareizi visu sapratis, tad es neko nelabotu. Tikai šīgada attiecīgajiem grāmatojumiem noteiktu pievienotu paskaidrojumus, kāpēc tie ir tādi nevis citādi.

Jo... ja gadījumā VID pārbauda vai arī vēlāk pats skaties no konteksta izrautu tikai 2009.gadu nebūs skaidrs kāpēc tā samudžināts.

Paskaidrojumu - domāju visus iepriekšējos konkrētā darījuma grāmatojumus no sākta gala - debets, kredīts, summa.

Vēl jau jāpārliecinās, kas ir un kas nav iekļauts PVN attiecīgo periodu deklarācijās. Nedodu ne pieci, ka grāmatojums ir viena lieta, PVN deklarācija un tās pielikumi - pavisam kas cits.

Simto reizi saku - neredzot dokumentus ir neiespējami pareizi konsultēt.
Aivars007
Aivars007 20.07.2009 13:39
26984 сообщения на сайте
Paldies.

Paskatījos - šo gadu visu iespējams pārgrāmatot un neviena PVN deklarācija nemainās.

Iepriekšējos gados kaut kas pārgrāmatojas nemainot deklarācijas, kaut kas maina. Attiecīgi tas neko nedod un gada deklarācija un gada pārskats pats par sevi mainās.

Lai nejauktu galvu, iepriekšējos gadus atstāšu kā ir, uzraksīšu papīru par metodikas maiņu no 2009.gadaar paskaidrojumu un tālāk turpināšu pareizi.
Zhavoronoks
Zhavoronoks 20.07.2009 17:58
373 сообщения на сайте
Malacis, Cīrulīt! Prieks palīdzēt, ja cilvēks vēlas saprast un cenšas darīt pareizi. Un nerejas pretī...
Aivars007
Aivars007 20.07.2009 18:35
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.