Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

4.pielikuma summa? К списку тем

4.pielikuma summa?
nesen debatējām par 4.pielikumu ka par notāra un advokāta pakalpojumiem tāds jāsniedz. Nu tas ir skaidrs, ja vajag tad vajag. Bet jautājums kāda summa jārāda 4.peilikumā? kopsumma? Tā sastāv no amata atlīdzības PVN un valsts nodevas. Vai arī 4.peilikumā jāuzrāda tikai amata atlīdzība? Kādas summas jūs iekļaujat 4.pielikumā Pārskas par izmaksātajām summām, kas nav saistītas ar darba attiecībām, izmaksas vietā neieturot nodokli???
Cleo
Cleo 12.07.2004 12:28
19234 сообщения на сайте

Ответы (4)

Es iekļauju visu summu (gan valsts nodevu, gan amata atlīdzību, gan PVN), jo atskaitē it kā prasās izmaksātās summas.
Rita
Rita 12.07.2004 15:03
959 сообщений на сайте
nu es tad arī visu summu. bet vai tas sakritīs ar VID datiem, jo notārs droši vien sniegs neto apgrozījumu tikai amata atlīdzību, jo PVN jāmaksā valstī bet valsts nodeva ir viņa izdevumi.
Cleo
Cleo 12.07.2004 15:09
19234 сообщения на сайте
Visu, jo pašā pielikumā jau iet runa par IZMAKSĀTO summu, nevis neto, pvn utML sadalījumu
Riba
Riba 12.07.2004 15:58
нет сообщений на сайте
Paldies, es vispirms ieliku visu summu, un tad sāku domāt, a varbut nevajag visu

Paldies visiem par atsaucību.
Cleo
Cleo 12.07.2004 16:05
19234 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.