Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Вакансии

Новые вакансии

Бухгалтер
оплата по договоренности, полная занятость, Jurkalnes iela 1 Riga

Nodrošināt pilna cikla grāmatvedības procesu atbilstoši grāmatvedības un nodokļu likumdošanas prasībām. Sagatavot vadībai precīzu un pilnīgu finanšu informāciju lēmumu pieņemšanai. Dokumentēt, uzlabot, attīstīt un uzraudzīt grāmatvedības darba procesus. Nepieciešamās informācijas sniegšana dažādās valsts institūcijās.

Главный бухгалтер
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Infinitum 8", оплата по договоренности, полная занятость, Ernesta Birznieka-Upīša iela 21

- Uzņēmumu pilna cikla grāmatvedības kārtošana, saskaņā ar LR likumiem un normatīvajiem aktiem – dokumentu pirmapstrāde, informācijas apstrāde un iegrāmatošana; - Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas ievade Horizon sistēmā , apstrāde un kontrole; - Avansa norēķinu uzskaite; - Darba algu aprēķināšana; - Autoratlīdzību aprēķināšana; - Maksājumu sagatavošana; - Ikmēneša atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai un valsts institūcijām; - Finanšu pārskatu, gada pārskatu, bilances, nodokļu deklarāciju sagatavošana , kā arī nepieciešamo vadības atskaišu sagatavošana - Priekšlikumu sniegšana grāmatvedības un uzskaites darba pilnveidošanai.

Главный бухгалтер
SIA TZMO LATVIJA, от € 1500, полная занятость, Rīga

Galvenā grāmatveža pārziņā būs pilna grāmatvedības cikla nodrošināšana uzņēmumā: Pirmdokumentu apstrāde,grāmatvedības procesu un finanšu operāciju kārtošana atbilstoši LR likumdošanai un uzņēmuma standartiem, kā arī mātes kompānijas prasībām; Pamatlīdzekļu, ieguldījumu, inventāra un krājumu uzskaite un kontrole, dalība inventarizācijās; Veikala kases un to operāciju uzskaite; Algu un atvaļinājumu uzkrājumu aprēķins un izmaksa; Mēneša slēgšanas procedūras , ikmēneša finanšu atskaišu sagatavošana Mātes kompānijai un Gada pārskata gatavošana LV un Mātes kompānijai; Atskaišu sagatavošana un iesniegšana valsts iestādēm; Grāmatvedības atskaišu sagatavošana iekšējai izmantošanai vadībai Latvijā un mātes uzņēmumā Polijā.

Информация для предприятий

Если вы ищете бухгалтера для своей компании или решили воспользоваться бухгалтерским аутсорсингом - просто разместите свое объявление. После утверждения администратором оно появится в этом разделе, и его увидят тысячи потенциальных кандидатов. Не забывайте, что среди пользователей нашего Клуба вы можете найти не только бухгалтеров, но и других специалистов - аудиторов, кассиров, финансовых аналитиков, финансовых директоров. Стоимость размещения одного объявления составляет всего € 15 в месяц (с НДС).
Добавить объявление
Послать сообщение Добавить в Контакты