Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Par darba devēja pārbaudi К списку тем

Par darba devēja pārbaudi
Dzirdēju vienā seminārā, ka VID tematiskajās pārbaudēs arī dara pretlikumīgas darbības, kuras mēs paši labprātīgi it kā atbalstām.

Pie darba devēja pārbaudēm ir tādas nodarbinātās personas aptaujas lapas, kuras iedod darba ņēmējiem, lai aizpilda. Tas esot nelikumīgi, jo aptauju var veikt tikai labprātīgi un arī pārbaude ir pie juridiskās personas nevis pie fiziskās personas, kura tai brīdī tiek atrauta no darba pienākumu pildīšanas.

Vai arī pārējie esat kaut ko tādu dzirdējuši?
Ingad
Ingad 31.08.2011 19:07
460 сообщений на сайте

Ответы (5)

Это лист заполнять не обязательно.
Albina
Albina 31.08.2011 20:31
64700 сообщений на сайте
Gribat nepatikšanas - uzkasieties vien un neaizpildiet anketas!

Kā pret pārbaudītāju izturēsieties - tā viņš pret jums.
Andaz
Andaz 01.09.2011 10:02
27892 сообщения на сайте
А если некому заполнять. Вот к нам пришли, а у нас все водители или в рейсе или на отдыхе. Ну и все, остались проверяющие без ответов на вопросы
Albina
Albina 01.09.2011 16:01
64700 сообщений на сайте
AndaiZ

Es negribu izturēties pret pārbaudītāju slikti. Es gribu, lai pārbaudītājs izpilda to, ko viņš drīkst, nevis brīvprātigi piespiest darbiniekam atklāt kaut kādu informāciju.

Es pati vienā no semināriem dzirdēju, ka šī aptaujas lapa nav aizpildāma obligāti, bet neatceros kurā seminārā un kas to teica. Tāpēc arī jautājums šeit esošajiem. Gribu parakties dziļāk līdz pat likuma pantiem.
Ingad
Ingad 01.09.2011 22:40
460 сообщений на сайте
Saskaņā ar likumu Par VID - VID amatpersonām ir tiesības iegūt informāciju - visvisādu, kas saistīta ar nodokļu aprēķināšanu un maksāšanu. Izlasiet lēnām un uzmanīgi šo likumu, un būs Jums panti. Vēl ir likums Par nodokļiem un nodevām.

Es solidarizējos ar Andu. Jo cilvēcīgāk izturēsieties Jūs, jo cilvēcīgāka attieksme būs pret Jums. Ja nu Jums ir kas slēpjams no VID, instruējiet labāk darbiniekus, kā slēpjamo noslēpt - neatklāt. Bet labāk neinstruējiet "lekties" un prasīt likumu pantus.

Tā es domāju.

Man ar VID darbiniekiem vienmēr ir labas attiecības, jo cenšos "nelekties", ja arī kādreiz prasa kādas muļķības.
Aivars007
Aivars007 02.09.2011 08:58
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.