Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN nemaksatajs un precu iegade ES К списку тем

PVN nemaksatajs un precu iegade ES
Paldiedziet ludzu ar padomu sekojosa jautajuma. Mes PVN nemaksataji Latvija veicam precu iegadi ES cita valsti,kuri piegades dokumentos neuzrada PVN,respektivi nav PVN mnaksataji.Sajagadijuma attiecas likuma 26.pants,ka jaregistrejas par PVN maksataju,ja iegades summa parsniedz 7000Ls?
Livucis
Livucis 14.09.2011 11:53
505 сообщений на сайте

Ответы (1)

Neapliekamā juridiskā persona vai neapliekamā fiziskā persona, kas veic saimniecisko darbību, drīkst nepiemērot šā panta pirmo daļu, ja pēc vienas preču iegādes Eiropas Savienības teritorijā, ar kuru pārsniegts reģistrācijas slieksnis 7000 latu, nākamajā kalendārajā gadā nav paredzēts veikt citas preču iegādes Eiropas Savienības teritorijā, kuru kopējā vērtība pārsniegtu 7000 latu. Šajā gadījumā minētā persona iemaksā nodokli valsts budžetā šā likuma 12.panta1.10 daļā noteiktajā kārtībā, nereģistrējoties Valsts ieņēmumu dienesta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā.
Beata1201
Beata1201 14.09.2011 12:01
197 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.