Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Kādas atskaites un cik bieži jāveic? К списку тем

Kādas atskaites un cik bieži jāveic?
Piedodiet,bet esmu galīgi "zaļš" šajos jautājumos.

Būtība tāda,ka varu dabūt īslaicīgu darbu Dānijā,bet,lai viss būtu Ok,viņiem vajadzīgs,lai es esmu PVN maksātājs,kāds patreiz nēesmu.Kādas ir ar to saistītās sekas(nodokļi,atskaites,grāmatvedība u.t.t.).

Patreiz esmu reģistrējies tikai pašnodarbinātā statusā.Mani patreizējie ienākumi nekādi nesasniedz 10000 LVL gadā,bet perspektīvā... ?
Wolf
Wolf 23.09.2011 15:53
5 сообщений на сайте

Ответы (8)

Ну, если Вы настолько "зелёный" то может и не стоит вводить в заблуждение Вашего датского друга. Вот мне, например, надо как можно быстрее выйти из PVN плательщика. Не отпускают, как говорят в кино - долги. А проще лизинг за автотранспорт ещё на 3 года. Следовательно я заинтересован в сотрудничестве с тем, кому эта регистрация нужна - экспорт увеличивает объёмы, но уменьшает при "правильном" учёте платёж налога в VK.

Поэтому - попробуйте на первом этапе поискать в этом направлении. А потом - как пойдёт.
Tehnolog
Tehnolog 23.09.2011 18:35
3127 сообщений на сайте
Lietas būtība šeit nav imports vai eksports,tā ir skaņas sagatavošana TV raidījumam.Tas ir reāls un izdarāms darbs... .Nesaprotu,kādā virzienā jūs man iesakāt domāt,šeit nav arī nekādas partnera maldināšanas.To darbu es,vienkārši varu veikt,bet,dānim vajag lai esmu PVN maksātājs.

Teorētiski,mans jautājums ir šāds:"Ar ko man jārēķinās,kļūstot par PVN maksātāju,ja esmu tikkai pašnodarbinātais?

Vissiem paldies!
Wolf
Wolf 24.09.2011 02:20
5 сообщений на сайте
Maksāsiet PVN. Likums par PVN.Arī pašnodarbinātais var būt PVN maksātājs.
Kirsbauma
Kirsbauma 24.09.2011 08:53
1581 сообщение на сайте
"Ar ko man jārēķinās,kļūstot par PVN maksātāju,ja esmu tikkai pašnodarbinātais?

Jums būs jārēķinājās ar to, ka katru menesi, vai ceturksi, vai pusgadu vajadzēs nodot PVN deklarāciju un pēc tās rezultātiem maksāt (vai nemaksāt)PVN. Lai to deklarāciju pareizi aizpildīt ir vajadzīgs zinājošs gramatvedis. Lai Jums veicās!
Sletla
Sletla 24.09.2011 14:59
13500 сообщений на сайте
Lai nodarbotos ar uzņēmējdarbību, nepietiek vienreiz mūžā kaut kur piereģistrēties.

Ir jāzina daudz dažādu likumu un citu normatīvo aktu.

Piemēram, Darba likums, Likums par IIN, Likums par sociālo apdrošināšanu, Likums par PVN, daudz citu normatīvo aktu.

Ja domājat, ka pietiks uzdot jautājumu kādā interneta forumā, teikšu uzreiz atklāti - rūgti maldāties!
Aivars007
Aivars007 24.09.2011 21:10
26984 сообщения на сайте
Pateicos visiem par atsaucību!

Izskatās,ka esmu guvis vajadzīgās atbildes,un,šī tēma varētu būt slēgta.

Atsaucoties uz Aivars007 teikto:

"Lai nodarbotos ar uzņēmējdarbību, nepietiek vienreiz mūžā kaut kur piereģistrēties",

pilnīgi piekrītu,taču jautāt,šķiet nav aizliegts!? Kā jau teicu,esmu šajā jomā pilnīgi"zaļš",taču saprotiet pats,ka darbs nevar gaidīt,kamēr es studēju likumus,kā arī ceru piekritīsiet,ka neviens no šeit forumā esošajiem arī nav piedzimis grāmatvedis.

Vēlreiz paldies!
Wolf
Wolf 24.09.2011 22:34
5 сообщений на сайте
Nav runa par piedzimšanu par grāmatvedi.

Esenci nesapratāt - lai kaut ko darītu, VISPIRMS ir jāiemācās.

Jūs taču nesēdīsities pie trolejbusa stūres tikai tāpēc, ka esat bijis trolejbusa pasažieris, nesāksiet raut zobus tikai tāppēc, ka pašam kādreiz ir sāpējis zobs.

Pēc Jūsu "loģikas" sanāk - paņemat knaibles, izraujat zobu, skatāties - asinis! Un skrienat pie datora pajautāt kādā forumā - ko tagad darīt, mute pieplūst ar asinīm!

Jo Jūsu "loģika" - jautāt drīkst.

Manējā arī - jautājiet, taču palieku pie sava augstāk rakstītā - Jūs maldāties, ka ar forumu pietiks.
Aivars007
Aivars007 25.09.2011 10:07
26984 сообщения на сайте
Vēlreiz paldies,Aivar007! Brīnišķīgi epiteti,tikai nevajag uzvilkties!:-@

Vissu gaišu,-tēma slēgta!
Wolf
Wolf 26.09.2011 00:16
5 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.