Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

VID parbaude К списку тем

VID parbaude
Noslegts darba līgums ar gramatvede kur rakstīt ka darba alga..... un tas iekļauts to ka viņa gramatedību ved izmantojot savu personīgo kompi un gram.programmu( licenze vinai ir). Vai ta var darit jo uzņemums ir neliels un gramatdeve nak uz pusslodze?
Rugelis
Rugelis 30.09.2011 16:27
1346 сообщений на сайте

Ответы (9)

Многие так делают, пока с ВИДом проблем не было.

Знаю, что щас придут сторонники противоположного мнения
Albina
Albina 30.09.2011 16:59
64700 сообщений на сайте
ja līgumā ir atrunāts, ka grāmatvede izmanto savu programmu un Pats galvenais ka viņai ir licence - viss ir ok. Nekur taču nav atrunāts, ka obligāti uzņēmumam ir jābūt grāmatvedības programmai, var kārtot kaut uz lapām, zīmēt "līdmašīnas". tad problēmu nav!
Natali-ja
Natali-ja 30.09.2011 17:00
130 сообщений на сайте
единственно, что я при этом патапинаю буховский комп, если у фирмы своего нет
Kel
Kel 30.09.2011 17:41
12066 сообщений на сайте
Jā, es arī tieši tā daru ar mazajiem uzņēmumiem. Man ir licencēts Zalktis un Words, pārējais gan ne sevišķi:-/ . Klāt pie darba līguma ir VIENOŠANĀS, un tur viss atrunāts.Gan par datoru, gan licencētās programmas izmantošanu,par dokumentu apriti starp mani un uzņēmumu. Arī tas, ka grāmatvedības pirmreizējie dokumenti atrodas manā juridiskajā adresē līdz gada pārskata sastādīšanai un iesniegšanai vajadzīgajās instancēs. Ir bijušas tematiskās pārbaudes, ir bijis jāuzrāda šis vienošanās dokuments( varbūt var nosaukt arī savādāk).Nav bijis problēmu.
Vijoliite
Vijoliite 01.10.2011 09:15
1711 сообщений на сайте
Vai tad jums Vijolīt ir juridiskā adrese vai deklarētā?
Japaina
Japaina 01.10.2011 12:24
10269 сообщений на сайте
Japaina, jā aizrāvos, man deklarētā:-).
Vijoliite
Vijoliite 02.10.2011 07:05
1711 сообщений на сайте
Esmu normāla fiziska persona ar darba līgumiem.
Vijoliite
Vijoliite 02.10.2011 07:06
1711 сообщений на сайте
paldies jums
Rugelis
Rugelis 03.10.2011 11:30
1346 сообщений на сайте
Nekādus grāmatveža datorus nekur nevar patapināt. Domājiet ar galvu līdzi!

Ja datoru patapiniet - tad jāizdzēš pilnīgi visas programmas no datora. Jo programmas patapināt aizliegts.
Andaz
Andaz 03.10.2011 15:07
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.