Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Piegāde ES К списку тем

Piegāde ES
Latvijas PVN maksātājs SIA "A" (tiek uzrādīts Latvijas PVN Nr.) pārdod preci (riepas) Latvijas firmai SIA "B" (tiek uzrādīts Polijas PVN Nr.) un pati SIA "A" nogādā preci Polijā. SIA "B" (ar Polijas PVN Nr.) Polijā veic transporta pakalpojumus uz Polijā remontējamās šosejas.

Jautājums.

Vai šo preču (riepu) piegādi var uzskatīt par piegādi ES teritorijā un aplikt ar 0% PVN likmi?

Paldies!
Ingad
Ingad 04.10.2011 17:39
460 сообщений на сайте

Ответы (1)

Kāpēc gan nē?

PVN likums 1.pants32) preču piegāde Eiropas Savienības teritorijā — preču piegāde, ja preces no iekšzemes nosūta vai transportē uz citu Eiropas Savienības dalībvalsti un šo preču nosūtīšanu vai transportēšanu nodrošina preču piegādātājs vai preču saņēmējs, vai trešā persona preču piegādātāja vai preču saņēmēja vārdā;

28. pants. Nodokļa 0 procentu likmes piemērošana darījumiem Eiropas Savienības teritorijā

(1) Apliekamās personas preču piegādēm Eiropas Savienības teritorijā piemēro nodokļa 0 procentu likmi, ja:

1) preču pavaddokumentos (to skaitā rēķinā) norādītais preču saņēmējs ir citas dalībvalsts apliekamā persona ar derīgu reģistrācijas numuru šīs dalībvalsts ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā;

2) preces ir nosūtītas vai transportētas no iekšzemes uz galapunktu citā dalībvalstī un to apliecina preču piegādātāja rīcībā esošie preču transporta dokumenti.
Dana-m
Dana-m 10.10.2011 17:17
10 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.