Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Pensionārs un darba alga mikrouzņēmumā К списку тем

Pensionārs un darba alga mikrouzņēmumā
Labrīt, kolēģi!

Kā noprotu pensionārs, no kura pensijas tiek ieturēts IIN, vēl papildus saņemot algu mikrouzņēmumā neko nezaudē naudas ziņā? Tāpat viņam būs iespēja iesniegt IIN gada deklarāciju par ārstnieciskajiem pakalpojumiem? Pareizi domāju? Paldies!
Elve
Elve 06.10.2011 07:08
151 сообщение на сайте

Ответы (3)

Jēga iesniegt gada deklarāciju ir tikai tad, ja ir maksāts IIN. Ja nav maksāts - nav arī iemesla deklarācijai.
Andaz
Andaz 06.10.2011 09:43
27892 сообщения на сайте
Attaisnotie izdevumi par ārstniecību tiks ņemti vērā tikai tad, ja no pensijas bija ieturēt IIN, proti, ja pensija (kopā ar piemaksu) pārsniedz Ls 165.

Pensijām tiek piemērots pensijas neapliekamais minimums neatkarīgi no tā kur fiz.personastrādā.
Mu-maija
Mu-maija 06.10.2011 09:55
15863 сообщения на сайте
Paldies! Tad viss kārtībā, jo no pensijas ietur IIN, tātad varēs iesniegt arī deklarāciju.;-)
Elve
Elve 06.10.2011 15:23
151 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.