Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN konvoja pakalpojumiem К списку тем

PVN konvoja pakalpojumiem
Sveicināti,

lūgums atsaukties un padalīties zināšanās grāmatvežiem, kuri saskaras ar starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Mēs transporta uzņēmums vedam eksporta kravu no Beļģijas uz Krieviju un Krievijas teritorijā maksājam par konvoju Krievijas uzņēmumam. Kā būs ar PVN, rēķinu Krievijas uzņēmums izrakstīta bez PVN??? Jārēķina reverss????

Uzdevu šo jautājumu VID, saņēmu sekojošu atbildi:

Ar preču pārkraušanu un uzglabāšanu un citiem ar transportēšanu saistītiem pakalpojumiem piemēro PVN 0 procentu likmi, ja šie pakalpojumi:

3.1.saistīti ar preču eksportu, arī tādu preču eksportu, kurām eksporta procedūra uzsākta citā ES dalībvalstī;

3.2.saistīti ar preču importu;

3.3.saistīti ar tranzīta pārvadājumiem;

3.4. tiek sniegti brīvajā zonā vai muitas noliktavā un ir tieši saistīti ar precēm, kuras ievestas ES teritorijā no trešajām valstīm vai teritorijām un nav izlaistas brīvam apgrozījumam.

No Jūsu jautājuma sapratām , ka konvoja pakalpojumi šai eksporta kravai ir obligāti un tādejādi, ja Jūsu rīcība ir eksporta kravas apliecinoši dokumenti, tad par šiem konvoja pakalpojumiem, kurus sniedza Krievijā Krievijas uzņēmums, PVN nav jāaprēķina un PVN deklarācijā nav jāuzrāda.

tikai uzticība VID sniegtajām atbildēm ir zudusi

Evvitaa
Evvitaa 13.10.2011 12:09
555 сообщений на сайте

Ответы (12)

Ничего не поняла. Причем тут реверс?
Albina
Albina 13.10.2011 12:11
64702 сообщения на сайте
Mēs saņemam rēķinu par konvoja pakalpojumiem no Krievijas uzņēmuma apliekamas personas bez PVN. Sanāk ka šim darījumam ar mūsu PVN nav nekāda sakara??? mani mulsina ka rēķins tiek izrakstīts bez Krievijas 18% PVN. vai es kaut ko netā saprotu???
Evvitaa
Evvitaa 13.10.2011 12:50
555 сообщений на сайте
Никакого отношения к нашей декларации это не имеет.
Albina
Albina 13.10.2011 12:51
64702 сообщения на сайте
A ja mēs saņemsim no Krievijas uzņēmuma atoservisa pakalpojumus Krievijā un rēķinā būs 0%PVN????
Evvitaa
Evvitaa 13.10.2011 13:01
555 сообщений на сайте
Не получите вы такой счет от России Из Европы да, без проблем.
Albina
Albina 13.10.2011 13:08
64702 сообщения на сайте
Man tāds rēķins jau ir par evakuatora pakalpojumiem Krievijas teritorijā
Evvitaa
Evvitaa 13.10.2011 13:49
555 сообщений на сайте
От российской фирмы?
Albina
Albina 13.10.2011 13:53
64702 сообщения на сайте
Tieši tā, tāpēc es jau esmu nesaprašanā
Evvitaa
Evvitaa 13.10.2011 13:57
555 сообщений на сайте
Я бы все равно не показывала. Или эвакуатор прям в Латвию ехал?
Albina
Albina 13.10.2011 14:08
64702 сообщения на сайте
Nē tikai līdz servisam Krievijā un Krievijas serviss arī izrakstija rēķinu ar 0%
Evvitaa
Evvitaa 13.10.2011 14:42
555 сообщений на сайте
Никогда такого не было. Ну все равно, я бы не показывала в нашей декларации.
Albina
Albina 13.10.2011 14:55
64702 сообщения на сайте
Īsti nevaru saprast ko tad norāda PVN deklarācijas PVN1 1 daļā:

1. Šajā daļā apliekamā persona norāda šādas saņemtās preces un pakalpojumus, par kuriem tā atskaita priekšnodokli:

1.3. pakalpojumus, par kuriem apliekamā persona ir aprēķinājusi nodokli kā šo pakalpojumu saņēmēja no ES teritorijā nereģistrētām personām un citas ES dalībvalsts neapliekamām personām;

Eiropas Savienības teritorijā nereģistrēta persona — trešajā valstī vai trešajā teritorijā reģistrēta persona, kura nav reģistrējusies kā nodokļu maksātājs nevienā no Eiropas Savienības dalībvalstīm

tad jau sanāk, ka arī trešajām valstīm rēķina reversu???
Evvitaa
Evvitaa 13.10.2011 15:14
555 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.