Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Preču piegāde ES К списку тем

Preču piegāde ES
Lasu, bet nevaru atrast. Ja uzņēmums (PVN nemaksātājs) piegādā preces uz ES arī PVN nemaksātājam uzņēmumam, tad uzņēmumam, kurš piegādā šīs preces, ir pienākums reģistrēties PVN reģistrā, jeb uz šo arī attiecas 35000 slieksnis?
Zandaj
Zandaj 04.11.2011 23:40
25 сообщений на сайте

Ответы (7)

Obligātais reģistrēšanās slieksnis — 35000 LVL

Ja fiziskās vai juridiskās personas un šādu personu ar līgumu vai norunu saistītas grupas vai to pārstāvji saskaņā

ar PVN likuma 3.panta5.

3

daļu nav reģistrēti VID ar PVN apliekamo personu reģistrā pirms PVN likuma 3.p. 5.

3

d.

noteiktā sliekšņa pārsniegšanas, tie līdz reģistrācijas brīdim VID ar PVN apliekamo personu reģistrā aprēķina

nodokli no apliekamo darījumu vērtības, kas pārsniedz 35 000 latu. Aprēķināto nodokli no apliekamo darījumu

vērtības, kas pārsniedz 35 000 latu, iekļauj minētajā vērtībā. (PVN likuma 2.p.9.1.d.)
Linete
Linete 05.11.2011 15:09
2983 сообщения на сайте
(5

3

) Fiziskās vai juridiskās personas un šādu personu ar līgumu vai norunu saistītas grupas vai to pārstāvji var

nereģistrēties VID ar PVN apliekamo personu reģistrā un nemaksāt nodokli valsts budžetā, ja to veikto ar

nodokli apliekamo preču piegāžu un sniegto pakalpojumu kopējā vērtība iepriekšējo 12 mēnešu laikā nav

pārsniegusi 35 000 latu.
Linete
Linete 05.11.2011 15:09
2983 сообщения на сайте
Ja pērk preces no ES, tad tā pat?
Emizz
Emizz 25.11.2011 14:16
16 сообщений на сайте
"tā pat" - KAS?
Andaz
Andaz 25.11.2011 16:48
27892 сообщения на сайте
Vai pērkot no ES preces arī slieksnis reģistrācijai PVN maksātājos ir 35000Ls apgrozījums?
Emizz
Emizz 25.11.2011 17:33
16 сообщений на сайте
26. pants. Reģistrācija Valsts ieņēmumu dienesta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā

(1) Ja neapliekamās juridiskās personas vai neapliekamās fiziskās personas, kas veic saimniecisko darbību, preču iegādes Eiropas Savienības teritorijā kopējā vērtība bez nodokļa kārtējā kalendāra gadā pārsniedz 7000 latu, tā līdz tam taksācijas periodam sekojošā mēneša 15.datumam kad ir pārsniegts noteiktais slieksnis — 7000 latu, iesniedz Valsts ieņēmumu dienestam iesniegumu reģistrācijai Valsts ieņēmumu dienesta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā.

(11) Neapliekamā juridiskā persona vai neapliekamā fiziskā persona, kas veic saimniecisko darbību, drīkst nepiemērot šā panta pirmo daļu, ja pēc vienas preču iegādes Eiropas Savienības teritorijā, ar kuru pārsniegts reģistrācijas slieksnis 7000 latu, nākamajā kalendārajā gadā nav paredzēts veikt citas preču iegādes Eiropas Savienības teritorijā, kuru kopējā vērtība pārsniegtu 7000 latu. Šajā gadījumā minētā persona iemaksā nodokli valsts budžetā šā likuma 12.panta1.10 daļā noteiktajā kārtībā, nereģistrējoties Valsts ieņēmumu dienesta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā.
Daigay
Daigay 25.11.2011 17:44
102 сообщения на сайте
skaidrs, paldies
Emizz
Emizz 26.11.2011 10:40
16 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.